Strona główna / Koronawirus / Szpital w Gryficach zamknięty z personelem i pacjentami! Trzy przypadki koronawirusa wśród personelu

Szpital w Gryficach zamknięty z personelem i pacjentami! Trzy przypadki koronawirusa wśród personelu

Dramatyczna sytuacja w szpitalu w Gryficach! Jak udało się nieoficjalnie ustalić redakcji portalu kamienskie.info, w placówce medycznej potwierdzono trzy przypadki koronawirusa wśród personelu. W związku z powyższym, decyzją Państwowego Powiatowego Inspektora w Gryficach, zdecydowano się o zamknięciu obiektu do jutra wraz z personelem i pacjentami.

Niepokojące komunikaty docierały do naszej redakcji od Czytelników przez całe dzisiejsze popołudnie. Jak udało się ustalić naszej redakcji, w placówce stwierdzono zarażenie dwóch pielęgniarek oraz jednego z lekarzy.

W związku z zaistniałą sytuacja decyzją Elżbiety Dembowskiej, Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego z Gryfic szpital pozostaje zamknięty. Nikt nie może do jutra wyjść, ani wejść do budynku. Trwa wideokonferencja z udziałem m.in. dyrektora Powiatowej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej w Gryficach, wicestarosty Waldemara Wawrzyniaka oraz wojewody zachodniopomorskiego Tomasza Hinca.  Jutro w placówce mają pojawić się przedstawiciele Wojewódzkiej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej z testami.

W placówce obecnie może znajdować się kilkadziesiąt osób personelu oraz około 50 pacjentów.

Zobacz również

Niemcy umieściły Polskę na liście krajów wysokiego ryzyka. Co to oznacza?

Instytut Roberta Kocha ogłosił, że od niedzieli Polska będzie uznawana przez Niemcy za obszar wysokiego …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.