Strona główna / Koronawirus / Szpital w Gryficach zamknięty z personelem i pacjentami! Trzy przypadki koronawirusa wśród personelu

Szpital w Gryficach zamknięty z personelem i pacjentami! Trzy przypadki koronawirusa wśród personelu

Dramatyczna sytuacja w szpitalu w Gryficach! Jak udało się nieoficjalnie ustalić redakcji portalu kamienskie.info, w placówce medycznej potwierdzono trzy przypadki koronawirusa wśród personelu. W związku z powyższym, decyzją Państwowego Powiatowego Inspektora w Gryficach, zdecydowano się o zamknięciu obiektu do jutra wraz z personelem i pacjentami.

Niepokojące komunikaty docierały do naszej redakcji od Czytelników przez całe dzisiejsze popołudnie. Jak udało się ustalić naszej redakcji, w placówce stwierdzono zarażenie dwóch pielęgniarek oraz jednego z lekarzy.

W związku z zaistniałą sytuacja decyzją Elżbiety Dembowskiej, Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego z Gryfic szpital pozostaje zamknięty. Nikt nie może do jutra wyjść, ani wejść do budynku. Trwa wideokonferencja z udziałem m.in. dyrektora Powiatowej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej w Gryficach, wicestarosty Waldemara Wawrzyniaka oraz wojewody zachodniopomorskiego Tomasza Hinca.  Jutro w placówce mają pojawić się przedstawiciele Wojewódzkiej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej z testami.

W placówce obecnie może znajdować się kilkadziesiąt osób personelu oraz około 50 pacjentów.

Zobacz również

Plażowy czyścioch wjechał na plażę w Świnoujściu. Oto efekty!

Gruntowne czyszczenie plaży w Świnoujściu. Ośrodek Sportu i Rekreacji Wyspiarz rozpoczął zabiegi pielęgnacyjne na świnoujskiej …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.