Strona główna / Lokalne / Miasto usprawnia Wydział Komunikacji. Realizuje plan B

Miasto usprawnia Wydział Komunikacji. Realizuje plan B

Rozpoczęły się prace dotyczące poprawy funkcjonowania Wydziału Komunikacji Urzędu Miasta Świnoujścia. Nie doszło do ostatecznego porozumienia w sprawie użyczenia pomieszczeń Urzędu Skarbowego w Świnoujściu, więc Miasto decyduje się na alternatywne rozwiązanie.

W wyniku reorganizacji pozyskano dodatkowe pomieszczenia z przeznaczeniem na potrzeby ww. wydziału. Postępuje również sprawa zakupu biletomatu/kolejkomatu, który rozładuje kolejki dotychczas skupione na wąskich korytarzach oraz terminali płatniczych do płatności bezgotówkowych.

Mniejsze kolejki, więcej miejsca, sprawniejsza obsługa

Dotychczasowa lokalizacja nie jest komfortowa dla interesantów i pracowników. Jednak nie chodzi tylko o brak przestrzeni. Kolejnym problemem, z którym mierzy się Miasto jest zmniejszenie kolejek do stanowisk. Zwiększeniu wydajności pracy urzędników posłuży zatrudnienie kolejnego pracownika oraz wprowadzenie zautomatyzowanej obsługi. Konieczność wprowadzenia tych zmian nie spowoduje jednak jeszcze większych utrudnień dla petentów. Efektem wszystkich działań docelowo ma być dodatkowa powierzchnia, odświeżone pomieszczenia,  zautomatyzowanie obsługi kolejkowej i umożliwienie płatności na miejscu a co najważniejsze  zwiększenie ogólnej liczba stanowisk w zakresie rejestracji. Realizacja pierwszego etapu planowana jest do końca czerwca.

UM Świnoujście

Zobacz również

Pożar lasu na początku maja został zaprószony przez człowieka

Zniszczeniu uległa powierzchnia ok. 2,4 ha przy samej granicy państwa. Dogaszanie zakończyło się po 6 …

Jeden komentarz

  1. A może tak napisać komu brzydko zabrało się pomieszczenia biurowe ? Na nic nie patrząc jednym się pomaga a drugi dostaję po głowie i radzić sobie musi..po trupach do celu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.