Strona główna / Lokalne / Służby ramię w ramię przeciwko koronawirusowi

Służby ramię w ramię przeciwko koronawirusowi

Stan epidemii koronawirusa to niewątpliwie czas wzmożonych działań wszystkich służb. Policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu w trakcie wspólnych działań wymierzonych przeciwko koronawirusowi wspierają funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei z Posterunku SOK w Świnoujściu, Funkcjonariusze Żandarmerii Wojskowej, Strażnicy Graniczni oraz Strażnicy Miejscy, którzy codziennie zakładając mundur, narażają swoje życie i zdrowie, aby ramię w ramię z Policjantami dbać o bezpieczeństwo i porządek prawny.

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu wspólnie z funkcjonariuszami Straży Ochrony Kolei z Posterunku SOK w Świnoujściu, Strażnikami ze Straży Miejskiej w Świnoujściu, Funkcjonariuszami Żandarmerii Wojskowej, a także Straży Granicznej podejmują codziennie działania wymierzone w zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa obywateli oraz ograniczenie rozprzestrzeniania się wirusa SARS CoV-2.

 

st. post. Kamil Zwierzchowski

Komenda Miejska Policji w Świnoujściu

Zobacz również

W niedzielę do Świnoujścia przyjadą Motomikołaje

Corocznej tradycji staje się zadość! Motołaje nadjeżdżają jedno- i dwuśladach. Wspólnie ze Stowarzyszeniem Aktywnego Wsparcia …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.