Strona główna / Lokalne / Służby ramię w ramię przeciwko koronawirusowi

Służby ramię w ramię przeciwko koronawirusowi

Stan epidemii koronawirusa to niewątpliwie czas wzmożonych działań wszystkich służb. Policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu w trakcie wspólnych działań wymierzonych przeciwko koronawirusowi wspierają funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei z Posterunku SOK w Świnoujściu, Funkcjonariusze Żandarmerii Wojskowej, Strażnicy Graniczni oraz Strażnicy Miejscy, którzy codziennie zakładając mundur, narażają swoje życie i zdrowie, aby ramię w ramię z Policjantami dbać o bezpieczeństwo i porządek prawny.

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu wspólnie z funkcjonariuszami Straży Ochrony Kolei z Posterunku SOK w Świnoujściu, Strażnikami ze Straży Miejskiej w Świnoujściu, Funkcjonariuszami Żandarmerii Wojskowej, a także Straży Granicznej podejmują codziennie działania wymierzone w zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa obywateli oraz ograniczenie rozprzestrzeniania się wirusa SARS CoV-2.

 

st. post. Kamil Zwierzchowski

Komenda Miejska Policji w Świnoujściu

Zobacz również

Plażowy czyścioch wjechał na plażę w Świnoujściu. Oto efekty!

Gruntowne czyszczenie plaży w Świnoujściu. Ośrodek Sportu i Rekreacji Wyspiarz rozpoczął zabiegi pielęgnacyjne na świnoujskiej …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.