Strona główna / Lokalne / Ze Szczecina polecimy do Ukrainy. Wizzair uruchamia połączenie ze Lwowa

Ze Szczecina polecimy do Ukrainy. Wizzair uruchamia połączenie ze Lwowa

Wizz Air, największa tania linia lotnicza w Europie Środkowo-Wschodniej i wiodący tani przewoźnik na Ukrainie, ogłosiła dziś otwarcie nowej bazy we Lwowie od 1 lipca 2020 r.

Wraz z utworzeniem nowej bazy Wizz Air uruchomi siedem nowych lotów ze Lwowa: do Billund w Danii, Tallina w Estonii, Lizbony w Portugalii, Hamburga w Niemczech i Szczecina w Polsce, a także Tallina i Berlina z Charkowa.

Pasażerowie mogą już zarezerwować bilety już od 429 UAH / 14,99 EUR na wizzair.com lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej WIZZ .

Oferując nowe połączenia ze Lwowa i Charkowa, Wizz Air zapewnia ukraińskim podróżnikom nowe możliwości podróżowania do pięciu różnych krajów. Działalność Wizz Air nadal zapewnia Ukraińcom niedrogie opcje podróży, jednocześnie łącząc Ukrainę z resztą Europy, przyczyniając się do rozwoju lokalnych społeczności i gospodarki oraz stymulując lokalny rynek pracy w sektorze lotniczym i turystycznym.

Zobacz również

Syreny alarmowe w 77. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego

W niedzielę, 1 sierpnia, w 77. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego, na terenie województwa zachodniopomorskiego zabrzmią …

2 komentarze

  1. Nie “do Ukrainy”, a ” na Ukrainę”…

  2. Z Goleniowa, a nie ze Szczecina.
    Ten Szczecin, to ma przerośnięte ego.
    Szczecin leży na morzem, Szczecin ma lotnisko, Szczeciński port morski, itd.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.