Strona główna / Lokalne / Adler – Schiffe powraca do letniego rozkładu rejsów z Wyspy Uznam!

Adler – Schiffe powraca do letniego rozkładu rejsów z Wyspy Uznam!

Wśród znanych wycieczek do Świnoujścia oraz wycieczki objazdowej po porcie i Kanale Królewskim, goście będą mogli przeżyć każdy z rejsów na nowo i doświadczyć każdy z nich na własnej skórze.

Cztery razy w tygodniu Adler XI będzie przybijać do Fortu Gerharda, gdzie będzie czekał na gości przewodnik – specjalnie przygotowany i ubrany w pruski uniform. Podczas zwiedzania każdy będzie miał możliwość wspiąć się na najwyższą latarnię morską nad Morzem Bałtyckim.

Zawsze w poniedziałki Adler Vineta prowadzi rejsy nba Wyspę Wolin (Międzyzdroje). W tym przypadku goście powitani przez pilota, poznają najciekawsze miejsca widokowe.

Wycieczka najlepsza ze wszystkich, dla prawdziwych fanów Morza Bałtyckiego to „Rejs wokół Wyspy Uznam”. Podróż wokół całej Wyspy Uznam będzie niezapomnianym przeżyciem. Najbliższe terminy to 21.06, 05.07, 26.07, 09.08, 30.08, 13.09.

Dla miłośników sportu odpowiedni będzie rejs połączony z wycieczką rowerową. Trasa wiedzie wzdłuż Zatoki Pomorskiej lub przez piękną okolicę Term Cesarskich. Podróżujący będą mieli do przebycia na rowerach łącznie 40 km. Grupie będzie towarzyszył znany rowerzysta z Wybrzeża – Thomas Pfennig. Ta propozycja będzie możliwa do zrealizowania od maja w każdy wtorek i czwartek. Możliwość uczestniczenia w wycieczce tylko na własnym rowerze.

W tym roku Adler Schiffe oferuje turystom bilet łączony. Tym razem będzie możliwość odbycia części odcinka pociągiem i statkiem. Z tym biletem można zaoszczędzić do 10 EUR za osobę.

Oprócz całodniowych wycieczek do Szczecina i Kołobrzegu, do Państwa dyspozycji są również różnego rodzaju rejsy krótkie, np. z pieczeniem naleśników lub z ciekawym programem przy Zachodzie Słońca.

Szczegółowy plan rejsów, wszystkie informacje i bilety znajdą Państwo na stronie internetowej www.adler-schiffe.de/usedom, we wszystkich znanych Punktach Sprzedaży lub telefonicznie pod numerem telefonu +49 4651-9870888.

Bilety powinny być rezerwowane krótko przed odpływem, ze względu na określoną ilość pasażerów, zgodną z zachowaniem niezbędnego dystansu (1,5 m, ok. 50% miejsc)

Zobacz również

Syreny alarmowe w 77. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego

W niedzielę, 1 sierpnia, w 77. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego, na terenie województwa zachodniopomorskiego zabrzmią …

2 komentarze

  1. Kto mi powie, gdzie są Termy Cesarskie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.