Strona główna / Bez kategorii / Jaką pojemność powinien mieć reklamowy pendrive z nadrukiem? Przegląd modeli

Jaką pojemność powinien mieć reklamowy pendrive z nadrukiem? Przegląd modeli

Pendrive to elektroniczny gadżet, bez którego nie sposób się dzisiaj obejść. W zależności od tego, do czego ma być wykorzystywany, musi mieć odpowiednią pojemność. Również pod tym względem trzeba wybrać pendrive reklamowy z nadrukiem, który ma stanowić upominek dla kontrahentów lub dla klientów. Jaki model będzie najlepszym gadżetem reklamowym?

Pendrive z nadrukiem – z czego można wybierać?

Pamięci USB z nadrukiem to gadżety od lat dobrze znane specjalistom od reklamy. Za powodzeniem tych artykułów promocyjnych stoją zarówno ich skuteczność, praktyczność, jak również możliwość ich zaprojektowania według własnego uznania.

O tym, jak oryginalnie może wyglądać USB z logo, można przekonać się, odwiedzając, chociażby stronę sklepu OpenGift: https://www.opengift.pl/pendrive-z-logo/. Pendrive reklamowy z nadrukiem to gadżet, który może zyskać całkiem nowy wymiar dzięki pomysłowości zleceniodawcy i starannemu wykonaniu. Ponadto sam kształt pamięci USB z nadrukiem może skutecznie przykuwać wzrok i zapadać w pamięć. Stworzenie własnego, unikalnego projektu zagwarantuje, że gadżet ten będzie wyjątkowy.

Pendrive z nadrukiem może być wykonany z rozmaitych materiałów. Mogą zostać do tego użyty oczywiście metal i plastik, ale też skóra. Ponadto pamięć przenośna może mieć różne gabaryty. Hitem w ostatnim czasie są niewielkie, ale misternie przygotowane modele.

Mimo tego to nie aspekt wizualny decyduje o tym, czy pendrive jest funkcjonalny. Dlatego właśnie tak duże znaczenie ma jego pojemność. To od niej zależy, ile danych i informacji można zapisać w pamięci gadżetu.

Jaką pojemność może mieć pendrive z nadrukiem?

Kiedy pamięci przenośne dopiero wchodziły na rynek, niektóre pendrive miały pojemność zaledwie 1 GB. W dzisiejszych czasach tak mało miejsca na zapisywanie danych nie wystarczyłoby, by wygodnie korzystać z tego akcesorium.

Osoby decydujące się na to, aby to właśnie pamięć USB stanowiła powierzchnię reklamową, zastanawiają się, jaką pojemność powinien mieć pendrive z nadrukiem. Cena gadżetu będzie oczywiście tym większa, im więcej informacji będzie można na nim zarchiwizować.

Doskonały gadżet promocyjny można zrobić również z pendrive’a o małej pojemności. Obecnie najmniejsze urządzenia, które mogą zapisać stosunkowo niewielką ilość danych, mają 4GB pojemności. Są one jednak wystarczające do przechowywania plików tekstowych czy arkuszy kalkulacyjnych.

Aby móc zapisywać na pendrivie większą liczbę zdjęć oraz filmy w dobrej rozdzielczości, trzeba postawić na gadżet o zdecydowanie wyższym standardzie. Będzie to na przykład pamięć przenośna o pojemności 16 GB, 32 GB, a nawet 64 GB.

Dlatego chcąc, aby gadżet był jak najbardziej praktyczny, zdecydowanie lepiej postawić na ten, który może zmieścić więcej, danych, zdjęć, filmów.

Który z pendrivów reklamowych z nadrukiem sprawdzi się najlepiej?

Im pendrive ma większą pojemność, tym staje się droższym gadżetem. Dlatego należy wybrać go także pod kątem tego, kto ma go otrzymać.

Pamięci USB przydają się nawet uczniom w szkołach podstawowych, a także studentom. Jeżeli strategia promocyjna firmy zakłada dotarcie do właśnie tego grona odbiorców, można postawić na akcesoria o stosunkowo niewielkiej pojemności. Może ona wynosić między 4 GB a 16 GB. Warto jednocześnie zainwestować w pamięć, która została oryginalnie zaprojektowana – na przykład w formie karty kredytowej.

Natomiast dla klientów VIP czy ważnych kontrahentów sprawdzą się pamięci przenośne USB, które będą mogły zarchiwizować znacznie więcej danych. Warto zainwestować wtedy w stylowe pendrive’y o pojemności minimum 32 GB. Taki gadżet przez lata będzie świetnie sprawdzał się w różnych sytuacjach i przy wielu okazjach.

Zobacz również

Analitycy: paliwa najdroższe w historii

Paliwa znów najdroższe w historii – wskazują analitycy rynku paliw. Jak oceniają, ponowny wzrost cen …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.