Strona główna / Lokalne / Zakończenie sezonu 2019 / 2020 Żaków i Orlików Floty Świnoujście

Zakończenie sezonu 2019 / 2020 Żaków i Orlików Floty Świnoujście

W sobotę 24.06.2020 r odbyło się zakończenie sezonu 2019/2020 dla dwóch grup Żaków i Orlików zorganizowanych przez trenerów Krzysztofa Słowińskiego , Mieczysława Kamyckiego oraz Unity Line.

W ramach zakończenia odbył się grill połączony z super zabawą na który zostali zaproszeni zawodnicy z najbliższymi. W trakcie trwania imprezy odbyły się rodzinne konkursy wiedzy na temat Unity Line w których udział wzięli zawodnicy z rodzicami.Nagrody dla zwycięzców zostały przekazane przez Unity Line. Zorganizowany został również konkurs plastyczny, którego tematem było narysowanie trenerów. W tym konkursie wszyscy zajęli pierwsze miejsce i otrzymali upominki.

Na zakończenie trenerzy wskazali Krystiana Bernata jako zawodnika z 100% frekwencją i największym zaangażowaniem podczas treningów online. W nagrodę otrzymał pięknego misia wykonanego przez panią Wiolettę Nawrocką . Wszyscy zawodnicy otrzymali breloczki klubowe , a trenerzy pamiątkowe kufle. Serdeczne podziękowania dla Unity Line za przekazanie nagród. Gorące podziękowania dla Pani Wioletty Nawrockiej za okazanie wielkiego serca.

Dziękujemy rodzicom, babciom, dziadkom, Adamowi Pilczukowi za przygotowanie słodkiego poczęstunku i pomoc przy grillu. Podziękowania również kierujemy do OSiR WYSPIARZ za użyczenie namiotu.

Zobacz również

Czerwona zaraza, Czas honoru. Spotkanie z Jarosławem Sokołem

Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z Jarosławem Sokołem – scenarzystą i pisarzem o świnoujskich korzeniach, …

Jeden komentarz

  1. W sobotę 24.06.2020 r SOBOTA TO 27 CZERWCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.