Strona główna / Lokalne / Zegar wodny na promenadzie w Świnoujściu już działa. Ludzie wchodzą do środka i robią zdjęcia

Zegar wodny na promenadzie w Świnoujściu już działa. Ludzie wchodzą do środka i robią zdjęcia

Na promenadzie w Świnoujściu uruchomiono zegar wodny – fontannę. Jest podświetlona i wskazuje aktualną godzinę. Zegar stanął przy skrzyżowaniu z ulicą Prusa w Świnoujściu.

Zegar jest otoczony kurtyną wodną, która będzie rozsuwała się o pełnej godzinie.

Uroczyste uruchomienie nastąpiło w czwartek o godzinie 22.00. Wielu mieszkańców było zainteresowanych jak działa urządzenie.

W Świnoujściu od początku czerwca działają wszystkie miejskie fontanny.  Do tej pory nie funkcjonowały w związku z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego o ich nieuruchamianiu. Obecne rekomendacje dotyczą przede wszystkim zachowania bezpiecznych odległości.

Promenada w Świnoujściu została przebudowa na odcinku 1 kilometra, od ul. Powstańców Śląskich do  ul. S. Małachowskiego. W ramach projektu wybudowano tężnie, fontannę, nowe oświetlenie, w tym – ringi świetlne.

Zobacz również

Ostrzeżenie przed silnym wiatrem!

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed silnym wiatrem w Zachodniopomorskiem. W północnych częściach regionu …

Jeden komentarz

  1. UCZESTNICY POKAZU MASECZKI MAJĄ W DUPIE I SŁUŻĄ IM ZA PAMPERSY!? A GDZIE BEZPIECZNE ODLEGŁOŚCI!? PEWNIE CHCECIE BYĆ LEPSI JAK CI Z REWALA??? ŚWINOUJŚCIE ZNANE JEST Z PRZODOWNICTWA WE WSZYSTKICH MOŻLIWYCH DZIAŁANIACH – GŁUPOTY TEŻ!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.