Strona główna / Lokalne / Lekko Stronniczy kręcą w Świnoujściu

Lekko Stronniczy kręcą w Świnoujściu

To był pierwszy taki wypad z kamerą w plener odkąd Lekko Stronniczy wrócili po kilkuletniej przerwie do kręcenia swoich programów. – Skorzystaliśmy z zaproszenia Świnoujścia. Nie odeszliśmy od formuły swoich programów i nie chcieliśmy udawać vlogu turystycznego. Postanowiliśmy natomiast przekazać w naszych materiałach klimat tego miejsca i naszego wyjazdu – mówi Karol Paciorek.

W kurorcie duet Karol Paciorek i Włodek Markowicz byli po raz pierwszy. Ten drugi jeszcze jako mały chłopiec był tutaj jedynie przejazdem. Sam co prawda myślał o wakacjach w Chorwacji, ale… w tym roku jednak lepiej postawić na Świnoujście jako bezpieczniejszy kierunek.

W związku z kampanią promocyjną kurortu „Wyspy Możliwości” Lekko Stronniczy nakręcili pięć odcinków, a tłem dla programów stały się: taras widokowy hotelu Radisson, najwyższa nad Bałtykiem latarni morska, falochron zachodni, popularny „Wiatrak” oraz ogród sensoryczny na promenadzie. Jaki zatem jest „klimat Świnoujścia”?

–  Bardzo pozytywny. To przesympatyczne miasto. Chyba za bardzo się nie pomylę, gdy powiem, że standardem przewyższa o klasę inne kurorty, zwłaszcza te z centralnej części wybrzeża. Dla nas, przyjezdnych, promy dodają kolorytu i są atrakcją, ale zdajemy sobie sprawę, że inaczej na tę sprawę patrzą miejscowi. Dużym pozytywem jest to, że można tutaj szybko się przemieszczać. My postawiliśmy na rower i to był dobry wybór – mówi Karol Paciorek.

Vlog Lekko Stronniczy funkcjonuje od 2011 roku. W przeszłości swoje programy Karol i Włodek kręcili m.in. Londynie, Maroku i różnych miejscach w Polsce. Wyjazd od Świnoujścia jest pierwszym wyjazdem w plener w ramach drugiego sezonu programu. Obaj zatrzymali się w Kamienicy pod Kasztanami (na zdjęciu z właścicielkami pensjonatu).

Zachęcamy do śledzenia programów Lekko Stronniczych pod adresem: https://www.youtube.com/user/lekkostronniczy

Zachęcamy też do odwiedzania strony turystycznej Świnoujścia:

visit.swinoujscie.pl

Świnoujście to Wyspy Możliwości!

Zobacz również

Spada liczba zakażonych koronawirusem. Także w Świnoujściu

W Polsce zdiagnozowano ostatniej doby 12 013 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Zmarło 61 osób – …

Jeden komentarz

  1. Przecież ten vlog to ściek ideologiczny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.