Strona główna / Lokalne / Zniszczono bieżnię na boisku przy ulicy Białoruskiej. Straty na 60 tys. złotych

Zniszczono bieżnię na boisku przy ulicy Białoruskiej. Straty na 60 tys. złotych

Kilka dni temu na boisku przy ulicy Białoruskiej rozlano białą farbę. Szkoła Podstawowa nr 2 opublikowała na Facebooku prośbę do mieszkańców Warszowa o pomoc w schwytaniu sprawców.

– Bardzo długo czekaliśmy na remont tego nowoczesnego obiektu sportowego. Tym mocniej odczuwamy ogromny żal, a jednocześnie oburzenie, że wandale nie uszanowali czegoś́, co służy naszym uczniom i całej społeczności warszowskiej. Dlatego bardzo prosimy o kontakt ze szkołą wszystkie osoby, które w tym dniu były świadkami tego wandalizmu lub są w posiadaniu pomocnych informacji o sprawcach tego czynu – napisano.

Dyrektor szkoły złożyła jednocześnie zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa.

Firma zajmująca się obiektami sportowymi oszacowała naprawę bieżni na 60 tys. złotych. Naprawa będzie polegała na wyczyszczeniu farby, wykonaniu dwukrotnego natrysku nawierzchni i nowym namalowaniu linii.

Zobacz również

Ratownicy: Dziennie 12 zagubień dzieci na plaży w Świnoujściu

Dzieci gubią się na potęgę na zachodniopomorskich plażach. – Pozostawione bez opieki narażone są na …

Jeden komentarz

  1. Często spotykamy się z takimi aktami wandalizmu. Jesteśmy firmą, która zajmuje się naprawami i serwisem urządzeń sportowo rekreacyjnych i nawierzchni sportowych. Jesteśmy ze Szczecina i możemy to usunąć (wyczyścić).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.