Strona główna / Lokalne / Jest już nowa nawierzchnia na ul. Wojska Polskiego. Dlaczego ten fragment wciąż jest zamknięty?

Jest już nowa nawierzchnia na ul. Wojska Polskiego. Dlaczego ten fragment wciąż jest zamknięty?

Chociaż wylano już nową nawierzchnię na fragmencie ulicy Wojska Polskiego, od ul. Leśmiana do ul. Matejki, to ulica wciąż jest zamknięta. Teoretycznie wystarczy ustawić znaki pionowe i wznowić ruch samochodowy i pieszy. Tak jednak się nie stanie przez najbliższe kilkanaście dni.

 

Powód tej decyzji wytłumaczył prezydent Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz na antenie Zachodniopomorskiej Telewizji. Jak powiedział, nie można umożliwić ruchu na nieoznakowanej ulicy. W przypadku jakiegokolwiek zdarzenia, winą byłby obarczony magistrat. Znaki poziome będą namalowane za kilkanaście dni, bo po upływie takiego czasu od położenia nawierzchni bitumicznej można wykonać tę czynność. Także wtedy zostaną ustawione znaki pionowe.

Zobacz również

Drużynowy tenis stołowy w ramach licealiady

W rywalizacji  o miano „Najbardziej Usportowionej Szkoły”, Ośrodek Sportu i Rekreacji „ Wyspiarz” zorganizował rozgrywki w …

Jeden komentarz

  1. ten zwężony chodnik przy MDK to jest genialny, chciałbym pogratulować projektantowi i osobie odbierającej wykonaną inwestycje. super robota

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.