Strona główna / Lokalne / Pierwsi najemcy wprowadzają się do budynku należącego do TBS-u

Pierwsi najemcy wprowadzają się do budynku należącego do TBS-u

Pierwsi mieszkańcy już wprowadzili się do pierwszego czynszowego budynku mieszkalnego przy ulicy Steyera 11 i 13, który wybudowało TBS Lokum. 

– To pierwszy budynek czynszowy. Będzie tu mieszkało 111 osób. Mieszkania od 29 do 58 metrów kwadratowych. Do tej pory wydaliśmy 15 mieszkań, w tym tygodniu zamierzamy wydać pozostałe – mówi Aleksandra Wrońska z TBS.

W sumie jest tam 48 (1,2 i 3 – pokojowych), do każdego przynależy tzw. komórka. Do tego winda, miejsca postojowe, balkony lub tarasy. 

Warunkiem otrzymania mieszkania była partycypacja w kosztach. Wynosiła nawet do 80 tys. złotych. Stawka była zależna od metrażu.

Kolejny budynek czynszowy ma powstać w Świnoujściu przy ulicy Grunwaldzkiej.

 


Zobacz również

Drużynowy tenis stołowy w ramach licealiady

W rywalizacji  o miano „Najbardziej Usportowionej Szkoły”, Ośrodek Sportu i Rekreacji „ Wyspiarz” zorganizował rozgrywki w …

2 komentarze

  1. To nic innego jak posadki dla darmozjadów od przyjaciela królika.

  2. TBS to złodziejstwo kliki w żywe oczy. Sejm nie zamierza rozpatrywać wykupu tych mieszkań przez najemców, bo posłowie i politycy są udziałowcami.(w TBS płacisz conajmniej20 krotność. Rozbój w biały dzień.), w tych spółkach. Jak wynajmujesz takie mieszkanie na mieście płacisz jedynie extra jeden..czasem 2 czynsze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.