Strona główna / Lokalne / Turniej w piłce ręcznej plażowej. Pogoń Masters Szczecin zwycięzcą

Turniej w piłce ręcznej plażowej. Pogoń Masters Szczecin zwycięzcą

I turniej w piłce ręcznej plażowej w kategorii Masters na świnoujskiej plaży odbył się w sobotę 15.08.2020 r. Organizatorami imprezy byli: Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” wraz z klubem OLDI MASTERS Szczecin.

Zawody odbyły się na plaży miejskiej w Świnoujściu na wysokości Centrum Koordynacji Ratowników.  Ich celem było propagowanie sportu i kultury fizycznej oraz piłki ręcznej.

Dopisała piękna pogoda, dzięki czemu były idealne warunki do rozegrania turnieju.  Udział wzięło 5 drużyn męskich i kobiecych ze Szczecina i Poznania. Turniej odbył się w świetniej atmosferze: zabawy i rywalizacji, a zawody podziwiała liczna ilość kibiców zainteresowanych nową dyscypliną sportową.

Najlepszą drużyną okazał się zespół kobiecy Pogoń Masters Szczecin zajmując w turnieju pierwsze miejsce. Drugie miejsce zajęła drużyna Poznań Masters, a 3 OLDI Szczecin. Gościnnie w meczu pokazowym, przeciwko sobie zagrali przygotowujący się na obozie do Mistrzostw Polski, Juniorzy Kusego Szczecin z rocznika 2002 i 2003.

Zobacz również

Zbiry StandUpu: Ćwiek i Lobo w programie “Za starzy by umrzeć młodo” oraz sobotni wieczór z muzyką na żywo w Browarze Miedziowy44!

Już 18.06.21r. o godzinie 19:30 zapraszamy na wieczór ze Stand-Up Comedy w kolaboracji Maciej ,,Lobo’’ …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.