Strona główna / Lokalne / Komunikat. ZWiK ogranicza obsługę osób z zewnątrz

Komunikat. ZWiK ogranicza obsługę osób z zewnątrz

W poczuciu odpowiedzialności, w trosce o zdrowie petentów i pracowników, w celu zapewnienia bezpieczeństwa w budynkach Zakładu Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Świnoujściu, w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19, od dziś (24 sierpnia 2020) do odwołania ograniczony zostaje wstęp dla osób z zewnątrz do budynku przy ulicy Kołłątaja 4.

– Obsługa interesantów przez pracowników Działu Zbytu  (  umowy  na dostawę wody   i odbiór ścieków,  rozliczenia za dostawę wody i odbiór ścieków) odbywa się poprzez kontakt telefoniczny 91 506 53 50, 91 506 53 52 oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej  do odwołania zbyt@zwik.fn.pl .

– Obsługa interesantów przez pracowników Sekretariatu odbywa się poprzez kontakt telefoniczny 91 506 53 30 oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej zwik@zwik. fn.pl .

– Kontakt osobisty w siedzibie ZWiK w sprawach pilnych, niecierpiących zwłoki, które nie mogą być załatwione w sposób określony powyżej, możliwy jest po wcześniejszym umówieniu telefonicznym pod nr tel: 91 506 53 50; 91 506 53 52; 91 506 53 30.

– Zawiesza się do odwołania funkcjonowanie Kasy. Wpłaty  bez prowizji można dokonywać w  Oddziałach Banku Pekao SA mieszczących się przy ulicach: Monte Cassino 7, Piłsudskiego  4 oraz Wojska Polskiego 1/5 (na parterze w budynku urzędu miasta).

BIK UM Świnoujście

Zobacz również

Syreny alarmowe w 77. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego

W niedzielę, 1 sierpnia, w 77. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego, na terenie województwa zachodniopomorskiego zabrzmią …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.