Strona główna / Lokalne / MOPR zaprasza na Festyn Rodzinny

MOPR zaprasza na Festyn Rodzinny

Pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Świnoujściu każdego roku organizują Kampanię Promującą Rodzicielstwo Zastępcze. Rodzic zastępczy to osoba, która zgodnie z określonymi prawem procedurami przejmuje opiekę nad dzieckiem w sytuacji, gdy jego rodzice z różnych względów nie mogą jej dalej sprawować.

W tym roku zaplanowane zostały animacje i występy artystyczne dla dzieci – „Festyn Rodzinny”, który odbędzie się 5 września 2020r. w godzinach od 12 00 do 1500. Ze względu na zagrożenie epidemiologiczne oraz potrzebę rozproszenia skupiska zainteresowanych osób impreza została zaplanowana w trzech lokalizacjach w mieście tj. Plac Wolności, Plac Zabaw przy ul. Mieszka I oraz Plac Zabaw przy ul. Grunwaldzkiej 45.

W trakcie imprezy zaplanowane zostały atrakcje dla najmłodszych mieszkańców naszego Miasta i ich rodziców, występy klauna, pokaz iluzji, konkursy, animacje takie jak np. wielkie bańkowanie, zabawy cyrkowe, stanowisko plastyczne, balonowe figury, szczudlarze. W organizowanych konkursach dzieci otrzymają gadżety z logo MOPR i Kampanii Promującej Rodzicielstwo Zastępcze.

Mając powyższe na względzie, proszę o umieszczenie informacji o imprezie – Festynie Rodzinnym (plakat w formie elektronicznej w załączeniu) w widocznym miejscu na stronach internetowych Miasta. Zapraszam też serdecznie do zrelacjonowania przebiegu pikniku, poprzez fotorelację i umieszczenie zdjęć na stronie internetowej.

Wszelkich dodatkowych informacji mogą udzielić pracownicy
Działu Pieczy Zastępczej Poradnictwa Specjalistycznego MOPR
(od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 15.30,  tel. 913225483, 913225496).

Zobacz również

Poczuj wiosnę na zewnątrz i od środka – wybierz pakiet wiosennych badań

Laboratoria Medyczne DIAGNOSTYKA do 10 czerwca 2022 roku zapraszają do skorzystania z pakietów badań w …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.