Strona główna / Lokalne / Browar Miedziowy 44 przeszedł metamorfozę. Będzie nowe otwarcie

Browar Miedziowy 44 przeszedł metamorfozę. Będzie nowe otwarcie

Już niebawem Browar Miedziowy 44 w Świnoujściu pokaże się swoim gościom w zupełnie nowej muzycznej odsłonie. W ostatnich miesiącach wnętrza lokalu, mieszczącego się w hotelu INTERFERIE Medical SPA, nabrały nowego muzycznego wyrazu. Zmieni się też oferta muzyczna, o czym entuzjaści dobrego brzmienia przekonają się już w sobotę 19 września podczas specjalnego otwarcia.

Z tej okazji na scenie wystąpi Tony Jazzu x Produkt Lokalny w muzycznej wariacji JamSession, a po koncercie czas spędzony w lokalu umili Wam DJ EmilONE oraz Bolo Drumz. Browar Miedziowy 44 zmieni również swój wizerunek. Będzie jeszcze bardziej muzycznie i rozrywkowo. 

Browar Miedziowy 44 zdecydowanie zmieni swoje oblicze. Od 19 września ulegnie zmianie menu z Naszymi pysznymi daniami oraz menu alkoholi, które niezwykle Was zaskoczą. Będziemy również oferować rozrywkę przy muzyce granej przede wszystkim na żywo. Będzie to masa koncertów, wydarzeń muzycznych i eventów w układzie DJ i saksofon czy bębny. Tak naprawdę pojawi się u nas wiele gatunków muzycznych, m.in. funk, soul, house. Na parkiecie nie zabraknie również gorących rytmów latino, salsy i rumby, które wprowadzą Naszych gości w nowy energiczny klimat. Zorganizujemy również mnóstwo stand up’ów. Na pierwszy z nich zapraszamy już 12 października, a wystąpią przed Wami: Maciej Linke, Jakub Ćwiek, Michał Pałubski oraz Jakub Poczęty – mówi Marcel Tkaczonek, kierownik Browaru Miedziowy 44. 

Wnętrza browaru również ulegną zmianie. Na ścianach pojawi się muzyczne i energetyczne graffiti, które we współpracy z Noise Tattoo Studio & Gallery dla Was przygotowaliśmy. Na muzyków będzie czekała również całkiem nowo wybudowana scena. Pojawią się również dodatki typu retro – płyty winylowe i gramofony oraz stare, duże radia z lat 60 – słowem wszystko to, co nawiązuje do historii muzyki. 

Zmianie ulegną również godziny otwarcia browaru. Od 19 września lokal będzie otwarty dłużej. Zgodnie z oczekiwaniami naszych gości, godziny otwarcia zmieniamy na stałe. Od niedzieli do czwartku Browar Miedziowy 44 będzie czynny w godzinach 16:00-0:00, w piątki 16:00-02:00, a w soboty 16:00-03:00 – dodaje Marcel Tkaczonek. 

Browar Miedziowy 44 zlokalizowany jest w podziemiach hotelu INTERFERIE Medical SPA w Świnoujściu, przy ul. Uzdrowiskowej 15. Rezerwacji można dokonywać mailowo marcel.tkaczonek@inmedicalspa.pl lub telefonicznie 91 381 25 24 , 507-387-217. 

Informujemy, że przestrzegamy wszystkich zaleceń sanitarnych – informatory znajdują się na drzwiach wejściowych.

Zobacz również

Drużyna Bizona Cerkwica nie przyjechała na mecz z Prawobrzeżem Świnoujście

Drużyna Bizona Cerkwica zgłosiła chęć uczestnictwa w Pucharze Prezesa ZZPN. Na dwie godziny przed meczem …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.