Strona główna / Lokalne / Parking przed CH Uznam płatny. Sypią się kary

Parking przed CH Uznam płatny. Sypią się kary

Zapomniałeś pobrać darmowego biletu parkując przed CH Uznam w Świnoujściu? Licz się, że będziesz musiał zapłacić kilkadziesiąt złotych kary. Do naszej redakcji zwracają się kolejne osoby, które mówią, że szukały parkomatu, ale nie mogły go znaleźć.


Parking jest w użytkowaniu wieczystym spółki Pomorze Invest ze Świecia. Od niedawna na parkingu ustawiono znaki informujące o odpłatnym parkowaniu i konieczności pobrania biletu. Parkometr jest tylko jeden – stoi przy większym parkingu położonym przy ulicy Kołłątaja. Przy ulicy Grunwaldzkiej nie ma żadnego urządzenia w którym można uiścić opłatę lub pobrać godzinny darmowy bilet. Kolejna godzina parkowania to koszt 8 zł za godzinę.

Zobacz również

Wiceminister Witkowski dla PAP: polskie porty zdały egzamin ws. przeładunku węgla

Polskie porty na Bałtyku zdały egzamin w kwestii przeładunku dodatkowych ilości węgla, które zostały zamówione …

2 komentarze

  1. Czynsze chore, sklepy się wyprowadzają, to muszą sobie budżet na nieświadomych klientach podreperować. Niestety ale przez takie zagrywki, szczególnie z tym brakiem parkomatu od ulicy Grunwaldzkiej, zniechęcą do odwiedzania tego sklepu kolejnych klientów.

  2. A spokojnie właśnie w tym przypadku władze Świnoujścia powinny wziąć przykład z burmistrza Władysławowa w skutecznym utrudnianiu wjazdu na te parkingi. Z tą różnicą , że zamiast utrudniać możliwość sprzedaży kawy ze straganu jak to ma miejsce we Władysławowie , spróbować uchronić mieszkańców Świnoujścia przed możliwością ograbiania przez w/w spólłkę ze Świecia np. poprzez wykonanie przekopu na wjazdach na parkingi pod pretekstem wymiany jakichś rur i żeby te przekopy istniały minimum ze 3 lata tak żeby spółka z parkingów nie miała żadnego dochodu, a tylko do zapłaty podatek gruntowy. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.