Strona główna / Lokalne / Tańsze bilety do kina w Świnoujściu

Tańsze bilety do kina w Świnoujściu

Kino sieci Cinema3D w Świnoujściu wprowadziło nowy cennik biletów. Kosztują teraz nawet 14,90 zł. Zmieniły się ceny na bilety od poniedziałku do czwartku, a także seanse weekendowe.

W poniedziałek, wtorek i czwartek bilet na film kosztuje 16,90 zł. Za bilet w piątek, sobotę i niedzielę zapłacimy 19,90 zł.

Filmowe hity będą jeszcze tańsze, za bilet na film, który miał swoja premierę przed kwietniem 2020 r. zapłacimy 14,90 zł.

Cinema3D to sieć wielosalowych kin, która zaczęła działalność w 2011 roku otwierając pierwsze kino w Kłodzku. Od początku działalności, sieć koncentruje się na  realizacji wielosalowych w pełni cyfrowych obiektów kinowych. Pod szyldem Cinema3D, obecnie działa 12 kin z łączną liczbą 55 ekranów. W maju 2019 roku, sieć została przejęta przez Multikino dołączając do Grupy Vue International – lidera na europejskim rynku kinowym.

Zobacz również

Co nowego w sprawie przejść pod torami w Łunowie?

W najbliższych planach inwestycyjnych miasto uwzględnia powstanie dwóch przejść pieszo-rowerowych pod torami w Łunowie, które …

2 komentarze

  1. I tak kina to porażka bo trzeba jeszcze 30 minut reklam oglądać za która nam nikt nie płaci.

  2. Co za zmiana! Jestem pod wrażeniem! Czy to oznacza, że bilety po 25 zł i dwie osoby na widowni był głupotą lub pazernością?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.