Strona główna / Lokalne / Wyniki testów na koronawirusa. Pracownicy szpitala nie są chorzy

Wyniki testów na koronawirusa. Pracownicy szpitala nie są chorzy

Na facebookowym profilu świnoujskiego szpitala opublikowano oświadczenie, z którego wynika, że personel poddany kwarantannie jest zdrowy.
– Pracownicy szpitala, którzy udali się w dniu 28.09.2020 roku na kwarantannę, nie są zakażeni wirusem SARS-CoV-2. Testy wykonane w siódmym dniu kwarantanny, dały wynik negatywny. Cieszymy się, że wszyscy mogą wrócić już do pracy.
Przypomnijmy, że chodzi o siedem osób personelu naszej placówki, którzy mieli kontakt z zakażoną pacjentką i w związku z obowiązującymi procedurami bezpieczeństwa, udali się na kwarantannę. W ostatnich dniach monitorowaliśmy stan zdrowia naszych pracowników. Wykonane w 7. dniu kwarantanny testy dały wynik negatywny. Mamy świadomość tego, że w przyszłości może dochodzić do sytuacji, gdy pracownik szpitala lub część personelu znajdzie się na kwarantannie. Zrobimy jednak wszystko, żeby poszczególne oddziały i poradnie funkcjonowały sprawnie. Prosimy też o wyrozumiałość w takich sytuacjach. Chodzi o bezpieczeństwo pacjentów i mieszkańców naszego miasta – napisano.

Zobacz również

Drużynowy tenis stołowy w ramach licealiady

W rywalizacji  o miano „Najbardziej Usportowionej Szkoły”, Ośrodek Sportu i Rekreacji „ Wyspiarz” zorganizował rozgrywki w …

Jeden komentarz

  1. Dajcie już spokój z tym koronaświrusem, bo to jest już nudne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.