Strona główna / Lokalne / Miał podrobione prawo jazdy. Został zatrzymany w Świnoujściu

Miał podrobione prawo jazdy. Został zatrzymany w Świnoujściu

Fałszywym ukraińskim prawem jazdy legitymował się 31-letni kierowca audi, które do kontroli drogowej zatrzymali 7 października w Świnoujściu funkcjonariusze Straży Granicznej.

Mieszkaniec woj. zachodniopomorskiego miał zamiar promem wyjechać do Szwecji. Strażnicy graniczni już w trakcie wstępnej weryfikacji stwierdzili, że dokument okazany przez kierowcę był podrobiony. W związku z tym mężczyzna został zatrzymany.

Do podobnego zdarzenia doszło kilka dni temu. Wtedy funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Świnoujściu zatrzymali 37-latka, który posługiwał się dowodem osobistym innej osoby. Dodatkowo mężczyzna był poszukiwany listem gończym. Tym razem przed wjazdem na prom strażnicy graniczni wylegitymowali kierowcę volkswagena. Funkcjonariusze nabrali podejrzeń co do tożsamości 37-latka, ponieważ zdjęcie w jego dowodzie osobistym różniło się od wizerunku legitymowanej osoby. Kiedy mężczyzna podał swoje prawdziwe dane, wyszło na jaw, że był poszukiwany listem gończym do odbycia kary pozbawienia wolności.

Zobacz również

Terminal Promowy w Świnoujściu przyjmie największe promy pływające po Bałtyku

Krzysztof Urbaś, prezes Zarządu Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A. uczestniczył w konferencji „Perspektywy polskiego …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.