Strona główna / Lokalne / Noc Bibliotek w Klubie 8. FOW

Noc Bibliotek w Klubie 8. FOW

Miniona sobota była wyjątkowa! To właśnie w poprzedni weekend odbyła się w Klubie 8. Flotylli Obrony Wybrzeża Noc Bibliotek pod hasłem: „Klimat na czytanie”.

Pośród atrakcji jakie były zorganizowane w tym dniu, dużym zainteresowaniem cieszyła się prezentacja autorskich wierszy pań z koła literackiego „Na wyspie”. Oprócz tego, Panie prowadzące bibliotekę klubu 8.FOW, przytoczyły anegdoty, dotyczące życia przedwojennych elit wojskowych, oraz fragmenty wspomnień znanych postaci środowiska wojskowego.

Wszystko to okraszone było wspaniałym wystrojem, klimatycznym nastrojem oraz muzyką, która była grana na żywo przez instruktorów Klubu 8.FOW, wprawiając wszystkich zgromadzonych  w doskonały nastrój.

Niezwykłe i inspirujące wydarzenie Nocy Bibliotek już za nami. Z niecierpliwością przyjdzie nam zatem czekać na kolejną edycję w przyszłym roku, na którą już teraz zapraszamy wszystkich!
Źródło: 8. FOW

Zobacz również

Rola promów w przewozach cargo

Transport towarów drogą morską to jeden z najważniejszych elementów handlu międzynarodowego. Choć przedsiębiorcy mają do …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.