Strona główna / Lokalne / Koronawirus w przedszkolu w Świnoujściu. Dzieci na kwarantannie

Koronawirus w przedszkolu w Świnoujściu. Dzieci na kwarantannie

Kilkanaścioro dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 11 przy ul. Bydgoskiej w Świnoujściu przebywa na kwarantannie. U jednego z pracowników wykryto koronawirusa.

Pozostałe grupy w przedszkolu funkcjonują bez zmian.

Wprowadzono ograniczenia dla rodziców.  Dziecko można doprowadzić tylko do drzwi wejściowych.

Na internetowej stronie przedszkola pojawił się komunikat:

21.10.2020 r. otrzymaliśmy informację, iż u jednego z naszych pracowników stwierdzono pozytywny wynik testu na SARS-CoV-2, w związku z tym grupa IV “Motylki” z Przedszkola Miejskiego nr 11 z Oddziałami Intergacyjnymi “Tęcza” przy ul. Bydgoskiej 15, po uzyskaniu pozytywnej opinii Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Świnoujściu na wniosek dyrektora o zawieszaniu zajęć w grupie, pozostaje na kwarantannie do dnia 26.10.2020 r. włącznie.

W terminie od 22-26.10.2020 r. dla grupy IV będą prowadzone zajęcia zdalne za pośrednictwem naszej strony internetowej.

Pozostałe grupy w przedszkolu funkcjonują bez zmian. W celu uniknięcia kontaktów pracowników z osobami trzecimi wprowadzamy ograniczenie dotyczące przebywania rodziców na terenie budynku przedszkola. Od dzisiejszego popołudnia, tj. 21.10.2020 r. rodzice odprowadzają dziecko tylko do drzwi wejściowych. Dzieci będą odbierane/przyprowadzane od/do rodziców przez pracowników przedszkola. Pracownicy przy drzwiach wejściowych będą pobierali od rodziców breloczki w celu wczytania godziny wejścia i wyjścia dzieci do i z przedszkola.

W przedszkolu przy ul. Gdyńskiej obowiązują dotychczasowe zasady przyprowadzania i odbierania dzieci. Przedszkole jest czynne od 6.30-16.30. Dzieci przyprowadzamy do przedszkola do godz. 8.15.

Zobacz również

Mgła ogranicza widzialność poniżej 1000 metrów

Na podstawie ostrzeżenia meteorologicznego przekazanego przez IMGW-PIB BMPM w Gdyni, Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.