Strona główna / Lokalne / W 48 godzin wykryto wirusa u 30 mieszkańców Świnoujścia

W 48 godzin wykryto wirusa u 30 mieszkańców Świnoujścia

Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem u kolejnych 11 tys. 742 osób, zmarło 87 chorych – podał w niedzielę resort zdrowia. Najwięcej zakażeń odnotowano w województwach: mazowieckim, kujawsko-pomorskim, śląskim i małopolskim.

 Najwięcej nowych zakażeń stwierdzono w woj. mazowieckim (1 850), kujawsko-pomorskim (1 150), śląskim (1 134), i małopolskim (1 119). W pozostałych województwach odnotowano: 912 przypadków zakażeń w woj. podkarpackim, 851 wielkopolskim, 818 łódzkim, 700 w lubelskim, 585 dolnośląskim, 499 pomorskim, 474 zachodniopomorskim, 405 świętokrzyskim, 381 opolskim, 340 warmińsko-mazurskim, 312 lubuskim i 212 w podlaskim.

W ciągu ostatnich 48 godzin w Świnoujściu zanotowano pozytywny test na obecność koronawirusa u 30 osób (13 kobiet w średnim wieku, 6 starszych kobiet, 6 mężczyzn w średnim wieku, 4 starszych mężczyzn, 1 młody mężczyzna)

Zobacz również

Trzy złota podczas Pucharu Polski dla Centrum EKG

W dniach 24-25/09/22 w Luboniu  odbył się XII Puchar Polski No Gi Jiu Jitsu 2022. …

4 komentarze

 1. ┌∩┐(◕_◕)┌∩┐

  Może, to Wam wszystkim otworzy oczy.
  Pentagon na sprzedaż: DIVOC-21 i DIVOC-66 (przeczytaj wstecz): Podziemna utopia elit i inne wieści
  https://www.youtube.com/watch?v=_VchSkSlHrg

 2. Koniec świata! 30 osób zachorowało! Tak na prawdę zachorowało na tego wirusa o wiele więcej osób w tym mieście. Też go złapałem, ale nie robię paniki, żeby nie wkopać rodziny i kolegów z pracy na kwarantannę. Choroba jak każda inna podobna grypa!

 3. ??????? ???????????ℎ

  Na jakiej podstawie stwierdzono wirusa u tych ludzi?
  Chyba nie bierzecie tych fejk testów na poważnie?
  A ile osób choruje i umarło na covida-19, którzy nie byli w podeszłym wieku i nie mieli chorób współistniejących?

  Dr Paweł Grzesiowski, immunolog “Zrobienie testu nie oznacza aktywnego zakażenia. Test wykrywa geny wirusa, geny wirusa. To nie jest cały wirus. TO TAK JAKBY PAN ZNALAZŁ TRZY ŚRUBKI I MÓWIŁ ŻE TO JEST CAŁY SAMOCHÓD.” (Dr Paweł Grzesiowski, immunolog) https://youtu.be/yf8ldR9xwhs

  „… dosłownie produkują ”chorych na covid” testem PCR i oczywiście wywoływaniem objawów , teraz każda grypa , zapalenie płuc , przeziębienie, gorączka , wszystko ( dlatego miedzy innymi macie chodzić w maskach, stać na deszczu w kolejkach do sklepu , dlatego skupia się chorych , przeziębionych ludzi, zamyka się w niewietrzonych pomieszczeniach etc ), generalnie wszystkie infekcje dróg oddechowych dziś = covid , a fałszywa diagnostyka czyli test PCR to potwierdzi, że to covid , hehe, wy nie wiecie co robicie , na co im pozwalacie, i co oni teraz z wami zrobią i z waszymi dziećmi…”
  …Koronawirus, a COVID-19 to nie to samo. Koronawirusów jest cała masa, ale dla ludzi teraz koronawirus = COVID19, a wirus 'COVID-19′ to po prostu wymysł.

 4. Przerazajace…..:( 🙁 🙁

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.