Strona główna / Lokalne / Kolejny marsz kobiet. Zobacz zdjęcia!

Kolejny marsz kobiet. Zobacz zdjęcia!

W poniedziałek kolejny raz zorganizowano protest kobiet. Manifestanci tym razem nie szli po chodniku, lecz ulicach. Chwilami paraliżowali ruch, przez chwilę zablokowali przeprawę promową. 

Marsz ochraniały liczne patrole policji.

Manifestanci w rękach trzymali transparenty i wykrzykiwali hasła przeciwne partii rządzącej.

Protest był związany z decyzją Trybunału Konstytucyjnego ws. aborcji.

Uczestnicy przeszli kilkunastoma ulicami Świnoujścia, zatrzymali się przed biurem posła PiS Michała Jacha. 

Nie obyło się bez prowokacji. Kilka osób rzucało petardami pod nogi idącym w proteście.

Zobacz również

Przegląd lodowych trendów na lato 2022

Rozpoczęło się kalendarzowe lato i wakacje. W ciągu tych 93 najbardziej słonecznych dni w roku, …

14 komentarzy

 1. UWAGA, ALARM

  Brońcie kościołów, a co to oznacza
  Jeśli polityk rządzący tak z trybuny woła
  Czyż to nie jego powołania praca
  Może to ciąży polityka okrągłego stoła.

  Gdzie jest policja, którą naród karmi
  W strachu, bo dziwne mają dziś rozkazy
  A ulicą z przemocą idą ci bezkarni
  Bo naród zamknięty od dziwnej zarazy.

  Pewnie już gotowe i te ciężkie działa
  Rewolucja szykuje swoje krwawe żniwo
  I kiedy już będzie wrogów mordowała
  Polak mądry po szkodzie, bo tu go nie było.

  A świat się przygląda, wydaje miliony
  Nakręca spiralę głupoty, przemocy
  Aż upadnie bastion kościelnej korony
  By porzucić słońce wobec czarnej mocy.

  Obudzą się ludzie w krwi własnej zamieci
  Co stracili bliskich, jak siebie stracili
  Matki opłakiwać będą swoje dzieci
  A w gruzy się zmieni wszystko w jednej chwili.

  Jeszcze świat piękny z za waszych firanek
  Przyglądać się dzisiaj, to chwila wolności
  Nic nie robiąc, inny czeka was poranek
  Świat idący do nas już nie zna litości!

 2. Pani Katarzyna, jako pilny przypadek medyczny, przewiezienie do szpitala w Gorzowie na psychiatrię. Dopóki nie zdąży zainfekować tym swoim wirusem zdrowych mieszkańców.

 3. Za tydzień widzę wszystkie protestujące kobiety w szpitalu do pomocy, szpitale ledwo zipia, przez te marsze zachorowania wzrosną.kilkukrotnie. i nie zgadzam się na to by ludzie umierali na ulicy z powodu głupoty tłumu. Tak więc do roboty, macie siłę krzyczeć to też macie siłę rzeźby karmic, kąpać , ubierać chorych i chociaż mierzyć im ciśnienie. Pamiętajcie że chorymi będą wasze ciocie, matki i babcie, tak więc do roboty.

 4. Jak do władzy dojdzie Konfederacja i PO to zlikwidują 500 plus , trzynastki i bony seniora i bardzo dobrze znowu głodne dzieci bedą chodzić do szkoły , Polska wtedy zbankrutuje , dojdzie do rozbioru naszego kraju część zachodnią przejmą Niemcy a wschodnią Rosja w rosji średnia emerytura to 300 lub 400 złotych i taka też będzie dla polaków a w niemieckiej części polski płace zostaną obniżone do 2 euro na godzinę bo polak przecież nie będzie zarabiać tyle co zarabia niemiec . Radze już uczyć się rosyjskiego i niemieckiego bo wam się bardzo przyda w końcu posłowie Konfederacji chwalą już od roku Putina i Rosje a Platforma była na każde skinienie Merkel i Niemiec nawet Sikorski o tym mówił na nagranych taśmach że Tusk codziennie dzwonił do Merkel i do Brukseli i bez jej zgody nic nie zrobił za rządów PO i PSL . Przecież Polska zawsze musi mieć nad sobą jakiegoś pana nie może być niezależna prawda wyborcy PO i KO . Przecież o to wam chodzi . I będzie nowy wspaniały świat z Niemiecką i Rosyjską kolonią w Polsce . Niedługo Niemcy się zislamizują wiec ta zachodnia część zaanektowana przez Niemcy tez będzie islamska i będziecie bić pokłony do Allaha a kto się wyłamie zostanie zabity przez jakiegoś islamistę natomiast w sylwestra będą atrakcje takie jak słynne masowe gwałty muzułmanów w Koloni lub innych większych miastach w niemczech chyba każdy o nich słyszał . Będzie tez nowa moda na islamskie burki a która polka się wyłamie zostanie zdyscyplinowana przez ukamieniowanie przecież w muzułmańskich krajach to prawie codzienność . Rosja tez zapewni atrakcje dla polaków z zaanektowanej części polski otóż będą to pensje rzędu 500 lub 600 złotych bo takie są aktualnie w Rosji dla niepokornych i krytykujących Putina bezpłatna kuracja Nowiczokiem albo powtórka z Katynia . I będzie jak w tym powiedzeniu miałeś chamie złoty róg . Nie doceniamy teraz tego co mamy ze jesteśmy niezależni to niedługo to utracimy i wtedy będzie płacz i zgrzytanie zębów.

 5. Lewackie bydło organizuje, a nieświadome o co tak na prawdę chodzi barany idą…Pytanie co z policją? Jest stan epidemii, każda manifestacja łamiąca obostrzenia powinna być rozbita, a uczestnicy ukarani mandatami po 1000zl, tak stanowią przepisy antycovidove. Dlaczego się tak nie dzieje?

 6. Jestem kobietą i jest mi normalnie wstyd za te przeklinające i wulgarne tłumy kobiet na ulicach wczoraj byłam świadkiem jak dziewczyna wyganiała obstawiających marsz kobiet policjantów i mówiła do nich żeby odjechali bo prowokują tłum co jest totalną bzdurą a mężczyżni którzy stali obok śmiali sie z marszu kobiet w którym średnia wieku była 16 – 20 lat i pytali sie mnie czy takie gówniary już robią aborcje a mi było po prostu wstyd to jest upokarzające dla normalnych kobiet . Dlaczego w tym kraju muszę sie wstydzić że też jestem kobietą z tymi małoletnimi dziewczynami jest coś nie tak . Ktoś to musi sponsorować jak w USA Antifę . Jak wróci do władzy opozycja to dobiero bedzie bieda bo panowie z PO i Konfederacji już pół roku temu zapowiadali że zabiorą 500 plus i trzynastki i bony seniora i wtedy zapłaczecie . Czy polacy są tak mało inteligętni że nie uczą sie na błedach i znowu bedzie że pieniedzy nie ma i nie bedzie wypowiedz Rostowskiego i polskość to nie normaloność tak mówił Donald Tusk . Piesek i kotek może urodzić swoje potomstwo ale człowiek już nie bo według kobiet i lekarzy to zlepek komórek to jest przerażające . Podam t wam teraz suche fakty otóż Niemcy , Francuzi , Szwedzi i Norwegowie przyjmują do swoich krajów około miliona muzułmańskich emigratów rocznie i muzułmanki średnio posiadają od 8 do 12 potomstwa a europejki od 1 do 2 dzieci i za 50 lat europa bedzie muzułmańska po prostu pokonają nas demografią i przejmą kraje europejskie powiedzmy to sobie szczerze biały człowiek jest na wymarciu . W demokracji rządzi większość wiec w europie bedą wtedy rządzić muzułmanie i zabiorą nam nasze kraje i bedziemy gośćmi we własnych krajach . Wprowadzą prawo szariatu w którym kobieta jest drugim gatunkiem człowieka i beda musiały nosić burki i takie portale jak Pudelek bedą zakazane bo według szariatu propagują nagość poczytajcie o szariacie bo to wasza przeszłość w Europie . Dalej propagujcie aborcje to inne nacje odbiorą nam nasz kraj a wtedy zapłaczemy .

  • Poniekąd się z Panią zgadzam, ale na temat Konfederacji, to szanowna Pani plecie bzdury…
   Jeżeli ludzie nie będą krojeni różnymi podatkami, to chyba logiczne jest to, że żadna zapomoga w postaci 500+ potrzebna nie będzie.

 7. ??????? ???????????ℎ

  Chcą skrobać się te, które zdążyły się urodzić.

  • Coś Pani komentująca koloryzuje, byłem na miejscu i o dziwo manifestujący kilkakrotnie dziękowali przez megafony Policji za zabezpieczenie marszu.

   • ??????? ???????????ℎ

    Chyba się nie zrozumieliśmy dzieciaku.
    Co ma wspólnego dziękowanie policji przez magafon z tym co napisałem?

    Apropo:
    Ty też protestujesz chłopczyku oto, żebyś mógł się wyskrobać?
    ―Tak tylko pytam dla kolegi…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.