Strona główna / Lokalne / W nocy ściągnięto furtkę na cmentarzu w Świnoujściu?

W nocy ściągnięto furtkę na cmentarzu w Świnoujściu?

Od północy zamknięto cmentarze w Polsce. To decyzja premiera w związku ze wzrostem zachorowań na koronawirusa. W Świnoujściu sporo osób odwiedzało groby bliskich jeszcze późnym wieczorem. Na ostatnią chwilę kupowali kwiaty oraz znicze. Wszystko w obawie o to, że ani w sobotę, ani w niedzielę nie będą mogli wejść na cmentarz. W nocy ściągnięto furtkę przy bramie głównej?

Zobacz również

Trzy złota podczas Pucharu Polski dla Centrum EKG

W dniach 24-25/09/22 w Luboniu  odbył się XII Puchar Polski No Gi Jiu Jitsu 2022. …

23 komentarze

  1. 3 listopada ludzie ruszą tlumnie na groby !
    Jestem Polakiem to ja powinnam decydować a nie Kaczka ze swoimi Marionetkami za nie długa całkowicie wejda w życie Polakow z osranymi buciorami!

  2. Przestańcie, to są durne zakazy wymyślone przez jednego człowieka. Wszędzie na wsiach cmentarze są otwarte nikt ich nie zamyka. Księdza też rozum mają i nienawidzą też Rydzyka który to ten diabeł stoi w pierwszych szeregach i kościół do grobu spycha.

  3. Terror trwa w najlepsze, a durne lewactwo wychodzi na ulica walczyć o prawo do zabijania! Władza zaś nie reaguje mimo że są nagminnie łamane rozporządzenia epidemiczne! Ludzie obudźcie się, póki jeszcze was nie zabijają za chodzenie z odsłoniętą twarzą! Idźcie na cmentarze do grobów waszych bliskich ! Ja tak zrobię i nie obchodzą mnie nieludzkie restrykcje!

  4. Jakbyście chodzili w ciągu roku to byscie wiedzieli że tej bramki po prostu tam nie ma. Nikt jej nie ściągnął… Jej tam po prostu nie było od miesięcy jak nie lat… Ale jest artykuł i będą lajki…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.