Strona główna / Lokalne / W Świnoujściu protestują dzień po dniu. “Jaruś zostaw cudze c*pki!”

W Świnoujściu protestują dzień po dniu. “Jaruś zostaw cudze c*pki!”

Piątek był kolejnym dniem protestów w Świnoujściu. Marsz przeszedł ulicami miasta. Manifestanci przechodząc przy komendzie policji podziękowali policjantom. 

“Jaruś zostaw cudze cipki!”, “Chcemy prawa wyboru”, “Było trzeba nas nie wkurwiać!” – takie hasła nieśli ze sobą manifestujący biorący udział w proteście w Świnoujściu.

Zobacz również

Kto w tym roku jest odpowiedzialny za odśnieżanie ulic i chodników w Świnoujściu?

Po ubiegłorocznej wpadce z firmą ze Stargardu, w tym roku Świnoujścia podpisało umowę z inną …

8 komentarzy

 1. Ci ziomale tam też chcą się skrobać?

 2. Psni Agatowskiej jak zwykle nie ma na tych protestach. Rosbi sobie fotki , że niby osłania tył pochodu, ale to zwykła ściema. Lans na wszelki wypadek. Ale większy strach co proboszcz powie.

  • Sama prawda ale jak będzie bliżej wyborów to się od niej nie opędzimy nawet z lodówki nam wyjdzie .A ile naobiecuje ale jak o coś dzisiaj zapytasz to usłyszysz a co ja mogę.

  • I po co kłamiesz? płacą Ci za to?

  • To lepiej żeby była czy nie? Jestem mieszkanką Świnoujścia i jestem wdzięczna Agatowskiej, że tak nas wspiera. Jako JEDYNA! Takie trollowskie komentarze to proszę pisać u siebie.

   • I po co te nerwy pani Mieszkanko ?
    Nie troluje tylko stwierdzam fakty. Byłem na czarnym marszu w Ś-ciu cztery lata temu i widziałem jak “uczestniczyła” w nim Agatowska. Jak już wyszliśmy z Placu Wolności w ulicę Piłsudskiego to Agatowska na placu sobie robiła zdjęcia. Nie poszła z nami wtedy. Proszę sobie przejrzeć zdjęcia i filmy z tamtego czasu. Ale na Fejsie sugerowała , że była na marszu. Podobnie jest teraz. Jej wpisy na Fejsie to pokłon proboszczom. Taka Katolicka Niby-Lewica. Ale faktycznie może szkoda na tę postać tracić czas. Pozdrawiam.

    • Na fejsie pisała, że była na sesji dlatego przyszła spóźniona. Nie kłam

     • To niegrzecznie z Twojej strony zarzucać mi klamstwo, bez żadnego dowodu. To co pisze pani Agatowska na fejsie nie jest dowodem. Zrób referencje do choćby jednego zdjęcia , na którym widać Agatowską maszerującą pośród innych kobiet w 2016 roku i w 2020. Czekam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.