Strona główna / Lokalne / Przeprawa promowa. Karsibór na Bielikach

Przeprawa promowa. Karsibór na Bielikach

Od dziś 3 listopada do najbliższego czwartku przeprawę promową „Warszów” oprócz dwóch promów „Bielik”, w razie potrzeby obsługuje również prom „Karsibór”. Nie ma to wpływu na drugą przeprawę „Centrum”, na której nadal pływają dwa „Karsibory”.

Zamiana spowodowana jest koniecznością wyłączenia z eksploatacji na 24 godziny kolejno promów „Bielik” I, II i III, aby w tym czasie mogły przejść planowaną wcześniej diagnostykę pomp hydraulicznych.

Na przeprawie „Centrum” w razie pojawienia się długich kolejek oczekujących, uruchamiany jest dodatkowy, trzeci „Bielik” . Teraz na te trzy dni zastąpi go właśnie jeden z „Karsiborów”.

Jednocześnie Żegluga Świnoujska kolejny raz apeluje do świnoujskich kierowców, aby – szczególnie w weekendy – korzystali także z przeprawy „Centrum”, na której często jest dużo mniejszy ruch i można przeprawić się szybciej, niż „Bielikami”. Aktualną sytuację na obu przeprawach można na bieżąco obserwować na podglądzie z kamer pod adresem:

http://przeprawa.swi.pl/

Zobacz również

Grono świnoujskich stulatków powiększyło się o kolejną osobę

Te wyjątkowe urodziny świętowała pani Regina Góralczyk. Dostojna jubilatka spędziła je w otoczeniu najbliższych. Odwiedził …

Jeden komentarz

  1. Mogło by być tak zawsze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.