Strona główna / Lokalne / Samochody ostrzelane z wiatrówki. „Policja umorzyła postępowanie”

Samochody ostrzelane z wiatrówki. „Policja umorzyła postępowanie”

Wybite szyby w samochodach zaparkowanych na podwórku przy ulicy Herberta w Świnoujściu. – To nie pierwszy raz – mówią poszkodowani mieszkańcy. – Policja umorzyła postępowanie, bo nie wykryto sprawcy – dodają.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu przy ulicy sąsiadującej z Parkiem Chopina. To spokojna dzielnica w której stoi kilka jednorodzinnych domków i dwa duże poniemieckie budynki. W nocy ktoś ostrzelał z wiatrówki zaparkowane samochody. Tym razem ucierpiała skoda i volkswagen.

Sprawą zainteresowała nas Czytelniczka, która zadzwoniła pod nasz tel. 510 555 524.

– To już drugi raz. W moim samochodzie zniszczone są dwie szyby. Pozostały tylko dziury po wlocie śrutu. Wcześniej policja umorzyła sprawę, bo nie wykryto sprawcy. Nie chcemy, aby tym razem było podobnie – mówi zrozpaczona.

Nie wiadomo dlaczego ktoś ostrzelał dwa samochody. Mieszkańcy podejrzewają, że do parku przychodzi jakiś psychopata, który strzela z wiatrówki do przypadkowych przedmiotów.

– Strach pomyśleć, jeśli zacznie strzelać do ludzi, albo zwierząt. Ten teren częściej powinna patrolować policja. Może wtedy go złapią i solidnie ukarają – mówi okoliczna mieszkanka.

Zobacz również

W Świnoujściu wciąż istnieją bariery architektoniczne utrudniające poruszanie się osób niepełnosprawnych

Miasto cały czas rozbudowuje się i modernizuje, jednak na co dzień możemy nie zauważyć błahych …

Jeden komentarz

  1. W ten sposób właśnie działa świnoujska policja,siedzą na tyłkach i nawet nie chce im się ich ruszyć.Ja zgłaszałem 4 razy i za każdym razem umarzali.Czekają tylko aż minie odpowiedni okres czasu i wysyłają do Ciebie lisy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.