środa , 5 października 2022
Strona główna / Lokalne / Twoje Radio pomaga małym przedsiębiorcom. Przeczytaj, co należy zrobić, aby skorzystać ze wsparcia

Twoje Radio pomaga małym przedsiębiorcom. Przeczytaj, co należy zrobić, aby skorzystać ze wsparcia

„Zmieniamy ten czas na lepszy” – to specjalna akcja skierowana do małych przedsiębiorców ze Stargardu, Świnoujścia, Szczecina, Myśliborza i Koszalina. Twoje Radio za darmo powie o prowadzonej działalności, aby wesprzeć przedsiębiorców w trudnym czasie pandemii.

– Powinniśmy wspierać się nawzajem i pokazać solidarność. Pomożemy firmom, które odczuwają skutki ograniczeń wprowadzonych na firmy. To głównie restauracje oferujące jedzenie na dowóz, ale nie tylko, bo także siłownie, gabinety kosmetyczne, sklepy. Zapraszamy do kontaktu także branże, które kryzys dotknął pośrednio. Nasze wsparcie jest bezpłatne – podkreśla Jacek Dziakowicz, prezes stacji Twoje Radio.

Akcja uruchomiona przez Twoje Radio umożliwia drobnym przedsiębiorcom ze Stargardu, Świnoujścia, Szczecina, Myśliborza i Koszalina darmowe prezentowanie swoich usług na antenie stacji. Twoje Radio emituje od poniedziałku spoty m.in. mariny Karsibór ze Świnoujścia, sklepu meblowego Laris ze Stargardu, kawiarni Tumistis ze Stargardu i pizzerii Bianco Forno ze Stargardu.

Co należy zrobić, aby spoty pojawiły się na antenie stacji Twoje Radio? Wystarczy zadzwonić pod numerem telefonu: 512 85 0000 lub skontaktować się poprzez e-mail: reklama@twojeradio.fm i powiedzieć, że chce się wziąć udział w akcji „Zmieniamy ten czas na lepszy”.

Zobacz również

ZUS: termin płatności bonem turystycznym został wydłużony do 31 marca 2023 r.

Termin płatności bonem turystycznym został wydłużony z 30 września 2022 r. do 31 marca 2023 …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.