Strona główna / Lokalne / Gdzie w Świnoujściu można dobrze umyć i odkurzyć samochód?

Gdzie w Świnoujściu można dobrze umyć i odkurzyć samochód?

Sprawny odkurzacz samochodowy pilnie poszukiwany! Na Shellu – jeszcze nie czynny, Orlen – przeprasza za utrudnienia, Pitt stop – obstawiony pachołkami, na ul. Łużyckiej – niesprawny – informuje pan Tomasz na świnoujskiej grupie facebookowej. Postanowiliśmy wziąć pod lupę myjnie samochodowe i odkurzacze w Świnoujściu.

Wielu kierowców narzeka na to, że odkurzacze samochodowe nie działają należycie. Słabe ssanie to największy problem, wynikający prawdopodobnie z tego, że odkurzacze nie są regularnie czyszczone i serwisowane.

Podobnie jest z myjniami samoobsługowymi. Największym zarzutem jest krótki czas mycia po wrzuceniu monety lub żetonu. W niektórych myjniach środek myjący nie potrafi poradzić sobie ze zwykłym brudem na karoserii, jeszcze w innych po wciśnięciu programu do spłukiwania przez połowę czasu leci piana ze środkiem myjącym. Na wielu z nich nie działają klamry do trzymania dywaników samochodowych.

A jakie są opinie naszych Czytelników o myjniach samochodowych w Świnoujściu. Dajcie znać w komentarzu!

Zobacz również

Wszystkie trzy tłocznie Baltic Pipe w Polsce po odbiorach technicznych

GAZ-SYSTEM dokonał odbioru technicznego wszystkich trzech tłoczni gazu rozbudowywanych i budowanych w ramach projektu Baltic …

2 komentarze

  1. nie_polityczny

    W tzw. rzeźni dwa stanowiska działaja do mycia aut.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.