Strona główna / Lokalne / Muszkieterowie uruchomili sklep BRICOMARCHÉ w Świnoujściu

Muszkieterowie uruchomili sklep BRICOMARCHÉ w Świnoujściu

Grupa Muszkieterów dalej rozwija sieć Bricomarché i 18 listopada uruchomiła nowy sklep typu „dom i ogród” w Świnoujściu. Otwarcie placówki pod szyldem Bricomarché wiąże się z szeregiem korzyści dla okolicznych mieszkańców, są to m.in. nowe miejsca pracy, akcje społeczne organizowane przez Muszkieterów oraz dodatkowe dochody do budżetu miasta z podatków.

W ofercie liczącej 28 tys. artykułów mieszkańcy Świnoujścia znajdą produkty z czterech działów: ogród, dekoracja, majsterkowanie oraz artykuły budowlane. W sklepie będą dostępne dodatkowe usługi – np. cięcie blatów i płyt oraz transport zamówionego towaru. Supermarket w Świnoujściu jest pierwszym sklepem sieci w mieście oraz szesnasty w województwie zachodniopomorskim. Obecnie w Polsce działa już 171 sklepów pod szyldem Bricomarché.

Konsekwentnie poszerzamy portfolio sklepów Bricomarché w Polsce. W naszej ofercie proponujemy klientom wiele produktów niezbędnych do codziennego funkcjonowania domów, takich jak: opał, środki czystości i chemiczne, artykuły gospodarcze czy karmy dla zwierząt. Wszystkie artykułu wyróżniają się wysoką jakością oraz dobrą ceną. Aby jak najlepiej odpowiadać na potrzeby klientów, gwarantujemy także fachowe doradztwo mówi dr Katarzyna Jańczak-Stefanide, Dyrektor Generalna sieci Bricomarché w Polsce.

Powierzchnia nowo otwartego sklepu Bricomarché wynosi 1 350 m2 (razem z wiatą budowlaną), a ponadto przy supermarkecie jest ogród zewnętrzny zajmujący 900 m2 oraz parking dla klientów, który pomieści 100 aut.

Dołączenie do Grupy Muszkieterów wiąże się z licznymi korzyściami dla przedsiębiorcy. Przede wszystkim mogę korzystać z efektywnej logistyki Muszkieterów, czyli zaopatruję sklep w jednym magazynie centralnym. Ponadto mogę wpływać na strategiczne kierunki rozwoju Grupy Muszkieterów oraz współpracować z właścicielami innych supermarketów Bricomarché  i wymieniać się naszymi doświadczeniami w handlumówi Wiktor Ładowski, właściciel sklepu Bricomarché w Świnoujściu.

Zobacz również

Wstępnie policzono pieniądze zebrane przez WOŚP w Świnoujściu

Podczas 31. Finału WOŚP w Świnoujściu wolontariusze zebrali 194 800,00 zł – poinformował Harcerski Sztab WOŚP. …

Jeden komentarz

  1. Te korzyści z „nowymi miejscami pracy” są takie, że Grupa Muszkieterów najpierw zwolniła ludzi z likwidowanego w Świnoujściu sklepu Intermarche , a teraz po rebrandingu z powrotem zatrudni trochę osób.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.