Strona główna / Lokalne / Setne urodziny mieszkanki Świnoujścia. Życzymy kolejnych stu!

Setne urodziny mieszkanki Świnoujścia. Życzymy kolejnych stu!

Mieszkanka naszego miasta, pani Anna Żeleszkiewicz skończyła dziś 100 lat. Przedstawiciele świnoujskiego magistratu odwiedzili dziś panią Annę, przekazując życzenia oraz list gratulacyjny od Premiera RP Mateusza Morawieckiego oraz upominki od Prezydenta Miasta Janusza Żmurkiewicza.

Pani Anna pochodzi z Koła, wiele lat mieszkała w Gdyni, skąd w 1957 roku przeprowadziła się do Świnoujścia. Przez wiele lat pracowała w świnoujskiej Baltonie, jest społecznikiem, malarką-amatorką (wciąż maluje). Zakładała w Świnoujściu żłobek przy ul. Wyspiańskiego oraz angażowała się w prace klubu AA. Jest osobą bardzo życzliwą temu, w jaki sposób zmienia się nasze miasto, a także skarbnicą wiedzy o ludziach i życiu.

 

Zobacz również

Świnoujście w sobotę było najgorętszym miastem w Polsce

Kolejne tegoroczne rekordy temperatur zostały pobite. W sobotę najcieplej było w Świnoujściu. Tam termometry pokazały …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.