Strona główna / Lokalne / Co Miejski Dom Kultury w Świnoujściu przygotował na zimowe ferie?

Co Miejski Dom Kultury w Świnoujściu przygotował na zimowe ferie?

Niestety, jak wszystko w ostatnim czasie, również ferie nie będą miały tradycyjnego, stacjonarnego przebiegu. Wszystkie zajęcia (z małymi wyjątkami) Miejski Dom Kultury przenosi do sieci.

Instruktorzy MDK przygotowali szereg poradników i poleceń. Będą warsztaty z grafiki, malowania, zajęć praktycznych. Będą zajęcia z kreatywnego czytania, audiobooki i zabiorą do wirtualnego teatru.

Będą też konkursy. Na uczestników będą czekały atrakcyjne nagrody. Pierwsze dwa konkursy rozpoczną się już w poniedziałek 4 stycznia.

Wszystkie zajęcia i informacje publikowane będą na fanpage’u MDK Świnoujście (@swinoujsciemdk) oraz na stronie www.MDK.Swinoujście.pl Codziennie, o 10.00, 13.00 i 17.00 będą pojawiały się nowe wpisy. Całość będzie również dostępna na kanale youtube Miejskiego Domu Kultury w Świnoujściu.

Przez cały czas ferii w filii Warszów, odbywać się będą stacjonarne, indywidualne warsztaty muzyczne. Zapisy w Filii MDK Warszów, ul. Sosnowa 18 w godz. 12.00 – 18.00, pocztą elektroniczną: mdkwarszow@o2.pl oraz telefonicznie: 91 321 52 02. Liczba miejsc ograniczona.

Na prawobrzeżu odbędzie się również gra terenowa „Skarby Wyspy”. Szczegóły już w najbliższy poniedziałek, również  na stronie MDK Świnoujście.

Zobacz również

Turniej z okazji Dni Morza

W niedzielę 26 czerwca, odbył się Turniej Siatkówki Plażowej z okazji obchodów Dni Morza. Zawodnicy …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.