Strona główna / Lokalne / Głosujmy! Kończy się pierwszy etap plebiscytu „Świeć się z Energą”

Głosujmy! Kończy się pierwszy etap plebiscytu „Świeć się z Energą”

Do 7 stycznia trwa głosowanie w pierwszym, wojewódzkim etapie konkursu „Świeć się z Energą”. Głosujmy wszyscy na Świnoujście! Miasto, które otrzyma najwięcej głosów w województwie, przechodzi do II etapu plebiscytu. 16 wyłonionych w tym etapie miast otrzyma nagrodę o wartości 10 000 zł z przeznaczeniem dla potrzebujących mieszkańców!

Zostały dwa dni do zakończenia plebiscytu „Świeć się z Energą”. Każdy może wziąć udział w głosowaniu! Wystarczy zrobić to raz dziennie. Już po raz kolejny Świnoujście może być faworytem w plebiscycie na najpiękniej Rozświetlone Miasto w Polsce – Świeć Się z Energą. Do tej pory, dzięki Państwa głosom, już dwukrotnie nasze miasto znalazło się wśród laureatów. Za każdym razem nagrodą był sprzęt AGD, który trafił do świnoujskich placówek pomagającym najbardziej potrzebującym mieszkańcom.

Zmobilizujmy się w te ostatnie dni, bo niejednokrotnie już udowodniliśmy, że chętnie pomagamy innym – mówi Zastępca Prezydenta Miasta Barbara Michalska. – Wierzę, że i tym razem wspólnie uda nam się powtórzyć sukces sprzed roku i dwóch. A przede wszystkim, że wspomożemy tych, których los nie oszczędził. Dlatego proszę o głosy.

Wystarczy wejść na stronę: https://swiecsie.se.pl/plebiscyt-miast/zachodniopomorskie/swinoujscie/ … i kliknąć „głosuj”. Uwaga, głosować można raz dziennie, ale kiedy zrobi to jak najwięcej mieszkańców Świnoujścia (i nie tylko), nasze miasto dostanie się do kolejnego etapu plebiscytu! Wówczas powalczymy o nagrodę główną o wartości 40 000 zł na cel społeczny i mamy szansę zostać Świetlną Stolicą Polski. Termin głosowania w II etapie konkursu, to 14 – 25.01.2021.

 

Tekst: BIK UM Świnoujście

Zobacz również

Już w tę sobotę Piknik Rodzinny Osiedla Warszów

– Wspólnie z Agnieszką Krawczyk i wieloma naszymi wolontariuszami już dzisiaj przyłączamy się do zaproszenia …

Jeden komentarz

  1. Przecież w tym roku ozdoby świąteczne zostały zredukowane do minimum.Stalo się tak decyzją Żmurkiewicza.Jak wobec tego głosować na coś co nie istnieje.Czy to godne i uczciwe wobec tych miast które nie żałowały na ozdoby świąteczne?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.