Strona główna / Lokalne / Urząd Miasta. Nowy naczelnik wydziału urbanistyki i architektury

Urząd Miasta. Nowy naczelnik wydziału urbanistyki i architektury

Agnieszka Smolińska-Gałda jest nowym naczelnikiem Wydziału Urbanistyki i Architektury Urzędu Miasta Świnoujście. Dotychczasowa naczelnik Joanna Smalc przeszła na emeryturę. Jednocześnie ogłoszony jest konkurs na zastępcę naczelnika tego wydziału.

Joanna Smalc pracowała w urzędzie przez 25 lat. Przez 22 lata była naczelnikiem wydziału urbanistyki i architektury.

To osoba uczciwa i niezwykle pracowita – mówi o Joannie Smalc Zastępca Prezydenta Miasta Barbara Michalska, której podlega wydział urbanistyki i architektury.

Swoją pracą i zaangażowaniem bardzo przyczyniła się do rozwoju naszego miasta – dodaje Prezydent Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz. – Żałuję, że odchodzi na emeryturę, ale cóż… taka kolej rzeczy.

Agnieszka Smolińska – Gałda pracuje w wydziale od marca 1999 roku, od stycznia 2016 jako zastępca naczelnika. Decyzją Prezydenta Miasta, od poniedziałku 18 stycznia 2021 roku objęła funkcję naczelnika. Na zwolnione przez nią stanowisko zastępcy, Prezydent ogłosił konkurs. Termin składania ofert mija 22 stycznia 2021 roku. Szczegóły: wymagania od kandydata, zakres obowiązków, informacje o warunkach pracy oraz inne szczegóły są dostępne na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Świnoujście, zakładka „praca” ; bezpośredni adres http://bip.um.swinoujscie.pl/oferta-pracy/30891/zastepca-naczelnika-w-wydziale-urbanistyki-i-architektury

oraz w Biurze Kadr UM Świnoujście pod numerem telefonu 91 321 44 25.

Fot i info BIK UM Świnoujście

Zobacz również

Kilkaset osób odwiedziło międzyzdrojskie muzeum Wolińskiego Parku Narodowego

Za darmo można było wejść do muzeum i na własne oczy przekonać się jakie zwierzęta …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.