Strona główna / Lokalne / Dają pieniądze na wymianę pieca i termomodernizację domu!

Dają pieniądze na wymianę pieca i termomodernizację domu!

Uwaga właściciele domków jednorodzinnych. 50 tys. złotych można otrzymać jako dopłatę do termomodernizacji domku jednorodzinnego połączoną z wymianą starego ogrzewania na węgiel na nowoczesne, niskoemisyjne. 25 tys. złotych na częściową termomodernizację wraz z wymianą węglowego ogrzewania, a 7,5 tys. złotych na samą wymianę starego ogrzewania.

Przestań truć siebie i innych! Nie ma nad czym się zastanawiać. Wystarczy złożyć wniosek.

Formularz zgłoszenia oraz regulamin udzielania wsparcia można pobrać bezpośrednio w siedzibie Wydziału Ochrony Środowiska i Leśnictwa Urzędu Miasta Świnoujście, przy ul. Wyspiańskiego 35 C, pok. 204 lub na stronach internetowych bip.um.swinoujscie.pl  oraz www.swinoujscie.pl.

Zgłoszenia należy składać w Urzędzie Miasta Świnoujście od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 15.30 na Stanowisku Obsługi Interesantów lub za pośrednictwem poczty na adres Urzędu Miasta Świnoujście, ul. Wojska Polskiego 1/5, 72-600 Świnoujście.

Szczegółowe informacje w wydziale ochrony środowiska i leśnictwa pod numerem telefonu 91 327 86 43. Środki na dopłaty pochodzą z ZACHODNIOPOMORSKIEGO PROGRAMU ANTYSMOGOWEGO.

BIK UM Świnoujście

Zobacz również

Rodzina i przyjaciele zbierają pieniądze na sprowadzenie ciała do Polski

Umarł dobry człowiek, kochający mąż i ojciec. Pochodził z małej miejscowości, był ojcem trójki dzieci, …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.