Strona główna / Lokalne / Na plaży w Międzyzdrojach stanie 33-kondygnacyjny hotel! Inwestor otrzymał prawomocne pozwolenie na budowę!
View from the pier on Miedzyzdroje Poland

Na plaży w Międzyzdrojach stanie 33-kondygnacyjny hotel! Inwestor otrzymał prawomocne pozwolenie na budowę!

Na plaży w Międzyzdrojach stanie wkrótce 33-kondygnacyjny hotel. Inwestor na swojej stronie pochwalił się, że właśnie otrzymał prawomocne pozwolenie na budowę. 33 kondygnacyjne wieże będą miały wiele atrakcji, z których na szczególną uwagę zasługuję podniebna i otwarta dla wszystkich kawiarnia, z której będzie się rozpościerał niesamowity widok na niekończący się horyzont.

Ponad 30 tysięcy m2 powierzchni użytkowej mieści się na 33 kondygnacjach nadziemnych oraz jednej kondygnacji podziemnej, gdzie będzie znajdował się parking z nowatorskim systemem parkowania wielopoziomowego. Inwestor planuje wykonać piękną, szklaną elewację z lustrzanymi elementami, która będzie pozwalała podziwiać widok z każdego miejsca monumentalnych wież. Będzie w czym wybierać, ponieważ zaprojektowanych jest 345 apartamentów!

W zależności od wysokości, apartamenty będą miały własne tarasy – piętra najniższe, loggie – kondygnacje pośrednie lub oranżerie – w najwyżej położonych lokalach. Zróżnicowane metraże zaspokoją oczekiwania każdego klienta, a najwyższy standard i ekskluzywne wykończenie będą cieszyć najbardziej wymagających. Część mieszkalna będzie dominującym elementem inwestycji, ale planowanych jest również wiele atrakcji – restauracje, kawiarnie, kompleks basenowy, SPA, sale konferencyjne, fitness, wszystko w celu zapewnienia relaksu w tym niesamowitym kurorcie niezależnie od pory roku. Wyjście prosto na plażę to kolejny atut wyróżniający inwestycję, a sześć nowoczesnych wind zapewni bezproblemowy dostęp dla wszystkich mieszkańców.

Nowy hotel zdominuje więc okolicę i będzie najbardziej rzucającym się w oczy punktem w promieniu kilku kilometrów.

źródło:
siemaszko.pl

Zobacz również

W niedzielę do Świnoujścia przyjadą Motomikołaje

Corocznej tradycji staje się zadość! Motołaje nadjeżdżają jedno- i dwuśladach. Wspólnie ze Stowarzyszeniem Aktywnego Wsparcia …

5 komentarzy

  1. co za zwariowany pomysł czas takich hoteli już dawno minął a Bobek za to beknie.

  2. Stwierdzam , ze pan Bobek jezeli tego nie zatrzyma to kolejnej kadencji sie nie doczeka .

  3. Nareszcie jakaś atrakcja. Już widzę te slogany reklamowe – przyjedźcie do nas, u nas jest jak wszędzie.

  4. Niestety kolejny obiekt, który zanieczyści krajobraz.
    Podobny hotel AquaMarina wystaje ponad las i jest widoczny z wielu bardzo odległych miejsc, z których nie powinien, bo psuje dziewiczy krajobraz.

  5. I bardzo dobrze. Nareszcie przełamanie zaściankowości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.