Strona główna / Lokalne / Podnóżki na promenadzie zniszczone przez wandali

Podnóżki na promenadzie zniszczone przez wandali

Podpórki pod nogi zamontowano przy ławkach ustawionych na świnoujskiej promenadzie. Część z nich jest już zniszczona. Nieznani sprawcy połamali metalowe ozdobne elementy.

To nie pierwszy raz, gdy wandale niszczą w Świnoujściu elementy małej architektury. Najczęściej uszkadzane są śmietniczki, ławki i elementy wyposażenia placów zabaw.

Foto: Czytelnik

Zobacz również

Przez wiele dni mieszkała w porzuconym samochodzie

W związku z niską temperaturą panującą na zewnątrz, Straż Miejska zwiększyła kontrole miejsc bytowania osób …

5 komentarzy

 1. Widocznie Świnoujście ma za dużo pieniędzy i woli wydawać je na remonty uszkodzonych elementów niż zakupić kilka kamer i mieć nowe inwestycje pod kontrolą .

  Poza tym jak spacerowicze mają się czuć bezpiecznie na promenadzie na której nie uświadczysz służb , a może w Świnoujściu nie ma Policji i Straży Miejskiej ?

  Odnoszę również wrażeenie , że dla wielu Świnoujścian dzielnica Uzdrowiskowa jest swego rodzaju ciałem obcym – jakiś kompleks ?

 2. To tylko świnoujscy troglodyci. Banda frajerów co to kozaczą po alko a w rzeczywistości to zwykłe pi#dy.

 3. A wystarczyło zadbać o całodobowy monitoring. Dodatkowo patrole Straży Miejskiej, które w Świnoujściu w ogóle nie istnieją. A szkoda, bo w wielu nadmorskich miastach / szczególnie na promenadach/ to standard.
  Nie rozumiem takiego zarządzania dobrem wspólnym. ?

 4. A wystarczyło zadbać o całodobowy monitoring. Dodatkowo patrole Straży Miejskiej, które w Świnoujściu w ogóle nie istnieją. A szkoda, bo w wielu nadmorskich miastach / szczególnie na promenadach/ to standard.
  Nie rozumiem takiego zarządzania dobrem wspólnym. ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.