Strona główna / Lokalne / Dwa medale dla Michała w Ice Cup Poland w Wolinie

Dwa medale dla Michała w Ice Cup Poland w Wolinie

W dniu 14.03.2021 r. w Wolinie odbyły sie zawody Dziwna Challenge, ostatnia rywalizacja z serii Ice Cup Poland (Puchar Polski) w zimowym pływaniu lub jak kto woli lodowym pływaniu. Nasze miasto Świnoujście i Szkołę Pływania AQUADO reprezentował Michał Stefaniak. Zawody kończyły cykl zmagań z zimną wodą.

Temperatura wody w dniu zawodów wynosiła 4 stopnie Celsjusza, a powietrza 6 stopni. Zawody rozgrywane były na rzece Dziwna przy Marinie Wolin. Wystartowało ponad 100 zawodników z całej Polski w 5 konkurencjach (50m, 100m, 250m, 500m, 1000m stylem dowolnym). Michał popłynął w dwóch konkurencjach i godnie reprezentował nasze miasto oraz jako trener Szkołę Pływania AQUADO zdobywając: 2 miejsce na 100 m stylem dowolnym z czasem 1:12 min. oraz 2 miejsce na 500 m stylem dowolnym z czasem 8:08 min. Duże wsparcie miałem od przybyłych kibiców, za które serdecznie dziękuję. A woda, nie sądziłem, że będzie tak ciepła. W czasie zawodów panowała wspaniała atmosfera. Wielu zakręconych pozytywnie pływaków, którzy dzięki Pucharowi Polski stanowią elitę w zimowym pływaniu. Szczegóły i fotorelacja z zawodów: www.aquado.com.pl https://www.facebook.com/dziwnachallenge

Zobacz również

Można już przejechać ulicą Dworcową

Ściągnięto znaki zakazujące skrętu  w prawo dla zjeżdżających z promów Bielik. Otwarto przejazd ulicą Dworcową. …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.