Strona główna / Lokalne / Przyjeżdzają do szpitala i parkują byle jak

Przyjeżdzają do szpitala i parkują byle jak

Straż Miejska codziennie interweniuje przy ul. Jana z Kolna. Powodem są liczne skargi okolicznych mieszkańców na oburzające parkowanie interesantów szpitala miejskiego, którzy zamiast parkować przy ul. Mieszka 1, w wyznaczonych miejscach parkingowych, zastawiają chodnik oraz nie stosują się do znaku B-35 (zakaz postoju).

Zastawiane są wjazdy na posesje przy w/w ulicy, osoby starsze muszą chodzić po trawnikach, a osoby na wózkach inwalidzkich muszą przemieszczać się po ulicy, stwarzając zagrożenie dla siebie i innych.

W związku z tym Straż Miejska zapowiada, że każdy kierowca naruszający przepisy ruchu drogowego będzie karany mandatem karnym za niezastosowanie się do znaku B-35 – 100 zł oraz 1 pkt karny przypisany do wykroczenia oraz za naruszenie zatrzymania i postoju na chodniku 100 zł i 1 pkt. karny.

Apelujemy do kierowców o zdrowy rozsądek.

Zobacz również

W niedzielę do Świnoujścia przyjadą Motomikołaje

Corocznej tradycji staje się zadość! Motołaje nadjeżdżają jedno- i dwuśladach. Wspólnie ze Stowarzyszeniem Aktywnego Wsparcia …

2 komentarze

  1. A CHODNIK NAPRZECIWKO PUŚCIUTEŃKI, MASOCHISTKA ?!!!! A TAK W OGÓLE TO GDZIE MAJA PARKOWAĆ ?!!

  2. Wacek Rondelek

    Tu nie ma o co apelować. Należy spuszczać powietrze, to w pierwszym etapie. Jeśli nie pomoże, to w drugim etapie należy przecinać opony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.