Strona główna / Lokalne / W Świnoujściu grasują złodzieje rowerów

W Świnoujściu grasują złodzieje rowerów

Uważajcie na swoje jednoślady! W Świnoujściu grasują złodzieje rowerów. Nie słychać, aby policja ich schwytała. Niemal codziennie kradzione są kolejne.

Niedawno skradziono rower marki Kross. Rower ukradziono sprzed Centrum Handlowego Uznam.

– Proszę o pomoc, udostępnianie o jakiekolwiek wskazówki. Rower miał błotniki, zmienione rączki i pedały w kolorze srebrnym. Dla znalazcy nagroda – pisze pani Joanna na facebookowym profilu Świnoujście.

Zobacz również

Najdłuższy lądowy odcinek Baltic Pipe w Polsce jest gotowy do nagazowania

GAZ SYSTEM ponad 30 dni przed planowanym terminem dokonał odbioru technicznego gazociągu Goleniów – Ciecierzyce. …

6 komentarzy

  1. Dnia 24 lipca ukradziono rower Bergamont Stallion kolor biała perła z napędem elektrycznym przy zejściu nr 9 obok baru Złota Rybka w Świnoujściu na Promenadzie Zdrowia. Przecięto zabezpieczenie. Gdyby ktoś coś widział proszę o informację.

  2. Polska Policja od paru lat wykonuje w zasadzie jedynie prywatne zlecenia partii PiS. Stad także braki kadrowe, uszczuplone tymi, którzy nie chcą robić za partyjne bojówki. Policja nie ma zatem ani czasu, ani środków aby zajmować sie porządkiem publicznym, w tym poszukiwania pospolitych przestępców.

  3. Rower został odzyskany, złodziej złapany i oddany w ręce policji. Dziękuje wszystkim za zaangażowanie, pomoc. Pozdrawiam i życzę miłego dnia 🙂

  4. Dziękuje bardzo za pomoc i zaangażowanie! Całe szczęście dzisiaj rower został znaleziony przez przypadek i przy okazji złodziej złapany można powiedzieć „własnymi rękami” z pomocą znajomych. Oczywiście złodziej został odwieziony tam gdzie jego miejsce . Pozdrawiam 🙂

  5. ????? ➔ •

    Nic nowego, ze kradną.
    Współczuje utraty bajka…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.