Strona główna / Lokalne / Dżungla w Przytorze. Rusza projektowanie

Dżungla w Przytorze. Rusza projektowanie

Pracownia Projektowa ZARYS z Dobrej koło Szczecina wykona projekt nowego placu zabaw „Zabawy w dżungli” przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym przy ulicy Sąsiedzkiej w Przytorze. Gdy będzie już gotowy, miasto ogłosi przetarg na wybór wykonawcy. Nowy plac ma być gotowy jeszcze w tym roku.

Dżungla ma być miejscem zabaw dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym.

Szacunkowa wartość prac to 750 tys. złotych. Inwestycja powstanie w ramach Budżetu Obywatelskiego 2021. Pomysł zgłoszony przez Katarzynę Kowalską w głosowaniu mieszkańców zdobył 648 ważnych głosów.

Wykonawcę projektu wybrano w trybie zapytania ofertowego. W sumie zgłosiło się aż jedenastu chętnych. Ostatecznie jednak kilka z nich zostało odrzuconych, m.in. z powodu zgłoszonego nierealnego czasu wykonania lub braku wyjaśnień na dodatkowe pytania związane z tym zadaniem, złożone przez zlecającego.

Umowa podpisana z wybranych projektantem opiewa na 9,4 tys. złotych netto. Pracownia z Dobrej ma 30 dni na przedstawienie koncepcji placu zabaw, a po jej akceptacji kolejne 30 dni na przedstawienie gotowego już projektu.

Tekst i fot. BIK UM Świnoujście

Zobacz również

Ranne ptaki i ssaki są leczone w Warnowie

Podobnie, jak w poprzednich latach, miasto ma umowę na leczenie, rehabilitację, żywienie oraz okresową opiekę …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.