Strona główna / Lokalne / Tu powstanie nowoczesny parking. Właściciele szkół jazdy dostaną wypowiedzenia

Tu powstanie nowoczesny parking. Właściciele szkół jazdy dostaną wypowiedzenia

Miasto przystąpiło do porządkowania terenu przy ul. Bałtyckiej, na którym docelowo planowany jest nowoczesny parking buforowy dla Dzielnicy Nadmorskiej.

Obecnie plac manewrowy przy ul. Bałtyckiej dzierżawiony jest przez cztery szkoły nauki jazdy. Odbywają się tam szkolenia dla przyszłych kierowców. W związku z planami miasta związanymi z budową nowoczesnego parkingu buforowego dla Dzielnicy Nadmorskiej, Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” powiadomił przedstawicieli szkół nauki jazdy o konieczności wypowiedzenia umów na dzierżawę tego terenu.

W poniedziałek, 29 marca odbyło się spotkanie, w którym uczestniczyli przedstawiciele szkół nauki jazdy, Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” Anna Kryszan oraz pracownicy Urzędu Miasta. Mając na uwadze obecnych i przyszłych kursantów nauki jazdy z terenu Świnoujścia, Urząd Miasta zaproponował szkołom nauki jazdy wydzierżawienie stosownej wielkości terenu na Mulniku w budowanym przez Miasto Centrum Usług „Mulnik”. Ostateczne decyzje w tej sprawie zapadną na kolejnych spotkaniach.

Zobacz również

W niedzielę do Świnoujścia przyjadą Motomikołaje

Corocznej tradycji staje się zadość! Motołaje nadjeżdżają jedno- i dwuśladach. Wspólnie ze Stowarzyszeniem Aktywnego Wsparcia …

3 komentarze

  1. Mam tylko nadzieję, że teren pod parking nie zostanie powiększony i ani jedno drzewo nie zostanie wycięte.

    • ┌∩┐(◕_◕)┌∩┐

      Znając „Lejdi_Beton”, parking zostanie zmniejszony jak ten koło Wiatraka, a na środku walną kiczowaty kwietnik i na części z jego przestrzeni, uwłaszczy się jakieś Uzdrowisko, albo jakieś inne pasożyty.

  2. I na taki parking w lesie wywalić lawety i busy z parkingu przy wodociągach i ten ukraiński autobus spod muzeum który stoi tam ponad pół roku i zasłania ładnie oświetlony wieczorem, zabytkowy budynek muzeum czyli dawny poniemiecki ratusz miejski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.