niedziela , 27 listopada 2022
Strona główna / Lokalne / Kotka Basia znowu szuka ciepłego domu

Kotka Basia znowu szuka ciepłego domu

Przypomnijmy jej historię… Basia trafiła do Fundacji Animals Przystań Świnoujście  w zeszłym roku, z trójką swoich dzieci. Jeszcze je karmiła. Kocięta szybko znalazły domki. Niestety Basia musiała przejść operację ratującą życie, w trakcie której została wysterylizowana. Wszystko pięknie się zagoiło i była gotowa na nowy domek. W końcu go znalazła i żyła szczęśliwie ze swoim panem kilka miesięcy.
Niestety los jest okrutny. Czasy, które nastały nie rozpieszczają nas ludzi. Wiele osób traci pracę, rodziny chorują, tracimy bliskich, tracimy szansę na godne życie. Ciężki los spadł również na pana Basi. Mimo szczęśliwego wspólnego życia nie mogli być dalej razem. Kotka wróciła do nas.
Fundacja szuka dla niej spokojnego domku bez innych zwierząt. Basia jest grzeczną kotką, niemłodą już. Ma około 6 lat. Nie potrzebuje wiele. Wystarczy jej ciepły kąt, pełna miseczka i życzliwa ręka. Prosimy Was bardzo o udostępnianie Basieńki. Tyle już przeszła w swoim kocim życiu. Zasługuje na szczęście i spokój.
Kontakt: 731 766 611

Zobacz również

Spotkanie z posłem Dariuszem Wieczorkiem. Będzie można porozmawiać także o elektromobilności

Mieszkańcy Świnoujścia będą mogli w najbliższy poniedziałek spotkać się z posłem Nowej Lewicy Dariuszem Wieczorkiem. …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.