Strona główna / Bez kategorii / Marcin Simiński wystąpi w Muszli Koncertowej

Marcin Simiński wystąpi w Muszli Koncertowej

W najbliższą niedzielę (13.06), Miejski Dom Kultury zaprasza na koncert w Muszli Koncertowej. Na letniej scenie wystąpi Marcin Simiński ze swoim zespołem The Past System Songs. Początek o godz. 19.00, wstęp wolny!

W trakcie koncertu „Marcin Simiński i The PSS (Past System Songs)” usłyszycie utwory gigantów polskiej i zagranicznej sceny muzycznej, które po dziś nie schodzą z radiowych playlist, z repertuaru: Rezerwat, Lombard, Oddział Zamknięty, Dżem, Deep Purple czy Neil Young. Przygotowany specjalnie na sezon koncertowy 2021 program zawiera również część akustyczną, wykonywaną przez trio. W tym fragmencie koncertu Marcin Simiński, przy akompaniamencie gitary i klawiszy, zaśpiewa utwory z repertuaru m.in. Budki Suflera, Czesława Niemena, Krzysztofa Krawczyka, zespołu Perfect, Bryana Adams’a czy Mr. Big. Słowem- każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od wieku i upodobań muzycznych!

W skład The PSS wchodzą:

  • Marcin Simiński (wokal)
  • Mariusz Piotrowicz (gitara solowa)
  • Krzysztof Grygowski (gitara rytmiczna)
  • Krzysztof Stokłos (gitara basowa)
  • Piotr Kędzia (klawisze)
  • Adrian Warcholak (perkusja)

Marcin Simiński (BIO)
Marcin Simiński, mieszkaniec Pomorza Zachodniego. Na co dzień łączy dwa światy – jest dziennikarzem z zamiłowaniem oraz pasjonatem muzyki. Jako miłośnik rock’a lat 70’ i 80’ ma wiele inspiracji. Finalista Szansy na Sukces. Opole 2021.
Na co dzień Marcin Simiński jest wokalistą w dwóch  zespołach (coverband), z którymi koncertuje: The PSS (Past System Songs) oraz LORD- Sound of Queen.
W maju tego roku miała miejsce premiera debiutanckiego utworu wokalisty pt. „Moja tajna misja”, do której słowa napisał legendarny tekściarz Marek Dutkiewicz, autor kilkudziesięciu polskich przebojów (m.in. Jolka, Jolka, pamiętasz…”,Aleja gwiazd”, „Szklana pogoda” i wielu innych). Muzykę skomponował Jarosław Chilkiewicz, (gitarzysta braci Cugowskich,  wcześniej pracował m.in. z: Urszulą, Kasią Kowalską, Eweliną Flintą). Utwór został bardzo dobrze przyjęty przez słuchaczy, coraz chętniej grany jest także w stacjach radiowych.
Strona na FB Artysty:
https://www.facebook.com/siminskimarcinofficial
Link do kanału YT Artysty:
https://www.youtube.com/channel/UCYamJwBVb6q3QGxZKVm1pOw

MDK Świnoujście

Zobacz również

Na Warszowie. Uwaga. Zmiany w ruchu

Na ulicach Skandynawskiej i Wolińskiej, w związku z robotami prowadzonymi w ramach budowy tunelu pod …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.