Strona główna / Lokalne / Zbiry StandUpu: Ćwiek i Lobo w programie „Za starzy by umrzeć młodo” oraz sobotni wieczór z muzyką na żywo w Browarze Miedziowy44!

Zbiry StandUpu: Ćwiek i Lobo w programie „Za starzy by umrzeć młodo” oraz sobotni wieczór z muzyką na żywo w Browarze Miedziowy44!

Już 18.06.21r. o godzinie 19:30 zapraszamy na wieczór ze Stand-Up Comedy w kolaboracji Maciej ,,Lobo’’ Linke oraz Jakub Ćwiek! Natomiast w sobotę 19.06.21r. zapraszamy już o godzinie 20:30 na wieczór z muzyką na żywo!

W świecie, który ceni sobie młodość, pogodę ducha i piękno, oni…, no cóż, są. Dwóch brodatych zbirów, którzy otarli się o interesujące życie, przygody, a czasem nawet przytrzymywali drzwi prawdziwej karierze i bogactwu! Nie udało im się dołączyć do legendarnego „Klubu 27”, nie zbawili ludzkości mając lat trzydzieści trzy, ale za to zebrali dość historii, by robić STANDUP przez następnych kilka dekad! Więc po raz kolejny wjeżdżają na scenę z nowiutkim programem! No bo kto im zabroni? Pisarz i wojownik. Krzywonosy Cygan co nie wygląda i szczeciński zabijaka pantoflarz. Łączy ich sfatygowana Honda Civic o imieniu Marlowe, nostalgia za latami osiemdziesiątymi i przyjaźń. Dzieli wszystko inne. Oto oni. Zbiry StandUpu, czyli Jakub Ćwiek i Maciej „Lobo” Linke! Ci dwaj, co są już „Za starzy, by umrzeć młodo!”

Bilety: https://biletyna.pl/stand-up/Zbiry-StandUpu/Za-starzy-by-umrzec-mlodo/Swinoujscie#opis

Ul. Uzdrowiskowa 15, 72-600 Świnoujście, Browar Miedziowy44

Zobacz również

Można już przejechać ulicą Dworcową

Ściągnięto znaki zakazujące skrętu  w prawo dla zjeżdżających z promów Bielik. Otwarto przejazd ulicą Dworcową. …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.