Strona główna / Lokalne / Wraca Szkoła Rodzenia „Bocianek”!

Wraca Szkoła Rodzenia „Bocianek”!

W Szpitalu Miejskim im. Jana Garduły wraca Szkoła Rodzenia „Bocianek”! W środę (7 lipca) odbędą się pierwsze zajęcia.  Obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Przypomnijmy, że zajęcia w szkole zostały wstrzymane ze względu na epidemię.

Rejestracja będzie możliwa w każdy poniedziałek w godzinach od 15.00 do 17.00 pod numerem telefonu 503 048 977. Należy zgłosić zarówno siebie jak i partnera. Zajęcia będą odbywać się w każdą środę o g. 17 z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego związanego z epidemią koronawirusa. Zależy nam na bezpieczeństwie wszystkich uczestników.

Warunkiem uczestnictwa przyszłej mamy w Szkole Rodzenia „Bocianek” jest:

– rejestracja;

– zaszczepienie dwoma dawkami szczepionki przeciw COVID-19 lub okazanie negatywnego testu na obecność koronawirusa;

– UWAGA! W przypadku braku szczepienia istnieje możliwość wykonania bezpłatnie szybkiego testu antygenowego w naszym laboratorium w każdą środę od g. 15.00 do 16.30, czyli przed rozpoczęciem zajęć w ramach „Bocianka”.

Warunkiem uczestnictwa osoby towarzyszącej przyszłej mamie jest:

– zgłoszenie tej osoby podczas rejestracji;

– zaszczepienie dwoma dawkami szczepionki przeciw COVID-19;

–  wobec braku szczepienia należy okazać negatywny test na obecność koronawirusa – w tym przypadku test jest płatny (80 złotych) i również będzie można wykonać go niedługo przed rozpoczęciem zajęć w naszym laboratorium, w środę od g. 15.00 do 16.30.

Dodajmy, że zajęcia wstrzymaliśmy ze względu na epidemię. Przyszłe mamy pytały nas, kiedy wznowi działanie Szkoła Rodzenia „Bocianek”. Cieszymy się, że sytuacja obecnie na to pozwala. Chcemy, żeby przyszłe mamy oswoiły się z oddziałem i dobrze przygotowały się do porodu. To bardzo ważne wydarzenie w życiu rodziny, ale również szczęśliwa chwila dla nas, pracowników szpitala.

Zobacz również

Przez wiele dni mieszkała w porzuconym samochodzie

W związku z niską temperaturą panującą na zewnątrz, Straż Miejska zwiększyła kontrole miejsc bytowania osób …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.