Strona główna / Lokalne / XXII Międzynarodowy Mityng Lekkoatletyczny im. Władysława Komara i Tadeusza Ślusarskiego w Międzyzdrojach

XXII Międzynarodowy Mityng Lekkoatletyczny im. Władysława Komara i Tadeusza Ślusarskiego w Międzyzdrojach

To już XXII Międzynarodowy Mityng Lekkoatletyczny im. Władysława Komara i Tadeusza Ślusarskiego w Międzyzdrojach, znanych olimpijczyków z Monachium (1972- W. Komar- złoty medal), Mentrealu (1976 – T. Ślusarski – złoty medal) i Moskwie (1980- T. Ślusarski – srebro). I znów 17 sierpnia 2021 r. Międzyzdroje stają się miastem sportu i rekreacji, z udziałem znanych osobistości ze świata sportu i „szklanego ekranu”. Wspominamy razem, w tym szczególnym roku -Igrzysk olimpijskich w Tokio.

W programie imprezy:

16.08.2021 r. (poniedziałek) o godz. 19.00 – Msza św. o pokój duszy W. Komara i T. Ślusarskiego w Kościele pw. Św. Piotra Apostoła;

17.08. 2021 r. o godz. 9.00 – Bieg śniadaniowy- start przy Alei Gwiazd;

17.08.2021 r. o godz. 17.50 – XXII Międzynarodowy Mityng Lekkoatletyczny im. W. Komara i T. Ślusarskiego – Aleja Gwiazd w Międzyzdrojach.

Konkurencje: Międzynarodowy konkurs Skoku o Tyczce im. T. Ślusarskiego i Konkurs Pchnięcia kulą Gwiazd i Przyjaciół, im. W. Komara.

Organizatorem imprezy jest Bogusław Mamiński Sporting Międzyzdroje i Gmina Międzyzdroje, jako główny sponsor imprezy.

Tu warto być i poczuć tę energię i moc aktywności sportowej – między naturą i kulturą w Gminie Międzyzdroje. Zapraszamy serdecznie.

Zobacz również

Przez wiele dni mieszkała w porzuconym samochodzie

W związku z niską temperaturą panującą na zewnątrz, Straż Miejska zwiększyła kontrole miejsc bytowania osób …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.