Strona główna / Bez kategorii / Wyjazd dzieci ze Specjalistycznej Placówki Wsparcia Dziennego Nr 2 TPD w Świnoujściu do Parku wodnego w Koszalinie

Wyjazd dzieci ze Specjalistycznej Placówki Wsparcia Dziennego Nr 2 TPD w Świnoujściu do Parku wodnego w Koszalinie

W dniu 14 sierpnia podopieczni SPWD Nr 2 wraz z uczestnikami Hufca Pracy w Świnoujściu udali się na wycieczkę do Parku wodnego w Koszalinie. Wspólny wyjazd miał na celu zainicjowanie przyszłej współpracy, której celem będzie integracja dzieci i młodzieży, podejmowanie przedsięwzięć edukacyjno – wychowawczych, rozwijanie zainteresowań oraz promowanie aktywnych form spędzania czasu wolnego.

Po dotarciu na miejsce wszyscy uczestnicy zostali przeszkoleni z zakresu bezpiecznego zachowania się terenie obiektu oraz poznali zasady korzystania z basenów i urządzeń rekreacyjnych. Odpowiednio przygotowane dzieci mogły cieszyć się kąpielami wodnymi w różnorodnych basenach, misach jakuzzi, wodospadach rurowych i na zjeżdżalniach. Starsi koledzy z hufca chętnie pomagali i wspierali podopiecznych SPWD we wspólnych zabawach wodnych.

Był to z pewnością wyjątkowy dzień o czym mogły świadczyć uśmiechy uczestników jak również widoczne oznaki zmęczenia. Już wkrótce planowane są kolejne wspólne przedsięwzięcia budujące podstawy dobrej współpracy i zacieśniające wzajemne kontakty.

Zobacz również

LikePOS – mobilny terminal płatniczy dla klientów firmowych PKO BP

Klienci biznesowi PKO Banku Polskiego mogą już korzystać z innowacyjnej aplikacji LikePOS, która zmieni ich …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.