Strona główna / Lokalne / Fama po sąsiedzku w najbliższą niedzielę
Foto: Joanna Kurdziel-Morytko

Fama po sąsiedzku w najbliższą niedzielę

Festiwal Fama startuje w Świnoujściu już w najbliższy poniedziałek 23 sierpnia 2021 roku. Tygodniowy repertuar festiwalu to ponad pół setki wyjątkowych artystycznych zdarzeń – to koncerty, spektakle, performance, projekcje filmowe, prezentacje sztuki wizualnej oraz spotkania literackie. Z kolei dla uczestników Famy – ponad setki młodych artystów z całej Polski – będzie to czas wypełniony kreatywną pracą i mistrzowskimi warsztatami. Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny!

Zanim jednak rozpocznie się festiwal zapraszamy Was do wspólnego spędzenia najbliższego niedzielnego popołudnia (22 sierpnia 2021). “Fama po sąsiedzku” to program wydarzeń skierowanych do najmłodszych, ale też tych nieco starszych mieszkańców miasta. Poznajmy się lepiej i spędźmy razem sympatyczne popołudnie. Wydarzenia „Famy po sąsiedzku” odbywać się będą między 15.00 a 20.30 na Boisku “Orlik”* przy Szkole Podstawowej nr 6 im. Mieszka I (wejście od strony Szkoły Podstawowej nr 1 im. Marynarki Wojennej, ul. Witosa 12).

Fama po sąsiedzku: 22 sierpnia 2021 | niedziela
Boisko “Orlik”* przy Szkole Podstawowej nr 6 im. Mieszka I (wejście od strony Szkoły Podstawowej nr 1 im. Marynarki Wojennej, ul. Witosa 12)
*W przypadku niesprzyjających warunków pogodowych, wydarzenia zostają przeniesione do hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1


PROGRAM

15:00-16:30
BUS – Budka Uważności Sąsiedzkiej projekt edukacyjny z udziałem mieszkańców Świnoujścia

15:00-18:30
Niedziela na sportowo – zabawy sportowe dla dzieci i młodzieży

15:00-18:30
Zmalujmy coś razem! – warsztaty plastyczne, malowanie twarzy 

16:00-16:45
Quiz wiedzy o Świnoujściu

17:00-18:00
Koncert zespołu szymonmówi

18:00-19:00
Sąsiedzkie bingo

19:00-20:30
Zaproś sąsiada, sąsiadkę do tańca – międzypokoleniowa zabawa przy przebojach od DJ-a Mistrza

Zobacz również

W niedzielę do Świnoujścia przyjadą Motomikołaje

Corocznej tradycji staje się zadość! Motołaje nadjeżdżają jedno- i dwuśladach. Wspólnie ze Stowarzyszeniem Aktywnego Wsparcia …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.